Збереження спадщини через моду: капсула «Етно» від Natali Bolgar

Одяг, натхнений опішнянською керамікою

У світі, де мода постійно змінюється, важливо зберігати та вшановувати традиції. Всесвітньовідомі дизайнери вдаються до використання національних символів для створення колекцій, які не лише вражають стильним почерком, але й прославляють спадщину своєї країни. Однією з таких колекцій є весняна капсула «Етно» від українського бренду Natali Bolgar.

У цій колекції дизайнери Natali Bolgar об`єднали сучасний стиль з українською культурою, надихнувшись опішнянською керамікою — давнім мистецтвом, що має глибокі корені в українській історії. Опішня, відома як «український Рим» у світі гончарства, стала відправною точкою для створення цієї унікальної колекції.

Що робить цю колекцію особливою? По-перше, використання натуральних тканин. Льон є традиційним матеріалом для українського одягу та дарує відчуття комфорту. А тенсел — інноваційний матеріал, що виготовляється з деревини евкаліпта, — підкреслює екологічність колекції.

По-друге, краса деталей. Дизайнери бренду Natali Bolgar вміло поєднали елементи розпису кераміки з традиційними українськими силуетами, створивши унікальні моделі, що вражають своєю оригінальністю та стилем. Кожна річ колекції — це поєднання минулого та сучасності, спадщини та інновації.

Капсула «Етно» — це значно більше, ніж колекція одягу. Це шлях вдячності й поваги до української культури. Спроба передати наступним поколінням красу та унікальність багатовікової спадщини через мову моди.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали