Які сумки додати до своїх образів цієї весни

Від українських і міжнародних брендів

Який аксесуар ви вважаєте найголовнішим у своєму гардеробі? Здогадуємося, що багатьом на думку спала саме сумка. Чимало модниць в усьому світі збирають цілі колекції з різних варіантів цього предмета гардероба: від елегантних клатчів до громіздких шкіряних шоперів. Нам скоріше потрібні не так великі колекції сумок, як кілька цікавих трендових моделей, що доповнюватимуть наші образи в новому весняно-літньому сезоні. 

Раніше ми вже визначили, які варіації сумок будуть популярними у 2024 році. Зокрема, звертаємо увагу на громіздкі моделі, у які можна помістити все, що завгодно: ноутбук, книгу, косметичку, спортивну форму й навіть свій ланч. Такі сумки будуть завжди універсальними, адже підійдуть як для звичайних прогулянок, так і для тривалих мандрівок, відвідин спортзалу чи робочих буднів. Також не обходимо й трендові кольори сезону, які ми бачитимемо і в аксесуарах: червоний, а особливо його вишневий відтінок, зелений, небесно-блакитний і базові білий та коричневий. Серед форм, окрім звичних прямокутних, обиратимемо заокруглені у вигляді півмісяця, кола чи краплини. 

Сьогодні ми зібрали трендові сумки від українських і міжнародних брендів, які стануть цікавим доповненням образів навесні. 

COOSH

Dolce & Gabbana, KAMERON

Bagllet

Grie bags

Juna bags

Kachorovska

Saint Laurent, KAMERON

HVOYA

AMICA

Kachorovska

Polo Ralph Lauren, KAMERON

AMICA


Balmain, KAMERON


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали