Які худі варто додати до свого гардероба цієї весни

Приклади з подіумів та від українських брендів

Худі — це той предмет гардероба, який вже давно вийшов за рамки лише спортивних образів. У новому сезоні він зайняв своє почесне місце серед найбільш базових і від цього найбільш необхідних речей у нашій шафі. 

На подіумах весняно-літніх колекцій дизайнери презентували широке розмаїття поєднань худі, з яких ми можемо черпати натхнення. Бренд Casablanca запропонував носити цей елемент одягу зі спідницями міні, Dion Lee стилізував приталені худі з варіантами максі, а Gucci скомбінував з ультракороткими шортами. JW Anderson натомість показав, що цей предмет гардероба можна носити самостійно як сукню, не додаючи ніякого низу. А Balenciaga зробив акцент на формулі «Худі + піджак», яка чудово підійде для формування образів навіть для офісних буднів. Також звертаємо увагу на різні варіанти худі: класичні з кишенею або на блискавці, подовжені або, навпаки, вкорочені, об’ємні або обтислі. 

Casablanca

Gucci

JW Anderson

Balenciaga

Dion Lee

З-поміж речей нових колекцій українських брендів ми відібрали кілька варіантів худі, які носитимемо цієї весни. Тут, зокрема, як яскраві варіанти, що додаватимуть більше кольору вашим образам, так і моделі базових відтінків, що підійдуть майже до всього. 

usual

Jul

Шипелик

rtm wear

keepstyle

buddu

Cher`17

SUPPORT by Poustovit

MON MOU


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали