Як у кіно: тренчі, які ви захочете носити всю осінь

Від українського бренду 12monkeys

Осінь спонукає нас відмовлятися від легких суконь та босоніжок на користь більш затишних та комфортних речей. Разом з тим виникає бажання грати з фактурами та об’ємами.

Шукаючи натхнення для осінніх аутфітів, неможливо оминути класику кіно. Вишукані зірки фільмів «нової хвилі» спокушають знайти для себе витончені жіночні, поза стереотипами та банальним баченням образи. Саме такими культовими європейськими фільмами, а точніше їхніми героїнями, надихалися в українському бренді дорослого та дитячого одягу 12monkeys під час створення тренчів цього сезону. Особливий, вільний крій поєднується з елегантними, класичними кольорами, що додають образам вишуканості.

Женев’єва з фільму «Шербурські парасольки» у перламутровому тренчі

Головна героїня фільму молода та наївна, що відразу захоплює глядача, який беззаперечно піддається її магнетизму. Кожна її репліка — це рядок з пісні. Вона сміливо відчуває, сором’язливо усміхається і в будь-якій ситуації обирає себе.

Легкість характеру Женев’єви у фільмі підкреслює її світлий тренч, який вона доповнює яскравими деталями і бантиком у волоссі.

Стелла з фільму «Ключ» у простому тренчі

У зовнішності Стелли, яку грає Софі Лорен, одразу читається драматизм. У ній присутня загадка, яку нікому не дано розгадати. На перший погляд Стелла справляє враження розкішної жінки у дорогих брендах, натомість її речі прості та доступні. Тренч із широким поясом на тонкій талії, який вона носить у фільмі, немов знятий із чоловічого плеча.

Джилл із фільму «Будинок під деревами» у тренчі кольору хакі

Джилл — мрійлива художниця. Вона може годинами сидіти біля річки та спостерігати за течією. Головна героїня у всьому бачить поезію і часом пропускає повз себе прозаїчну реальність. Її тендітний жіночний образ ідеально доповнює тренч, що злегка облягає фігуру.

Патрісія з фільму «На останньому подиху» в синьому тренчі

Головна героїня має авантюрний характер і завжди весела. У ній органічно поєднується приємна зовнішність та гнучкий розум. Вона непередбачувана у своїх діях та почуттях, готова бігти на край світу та кохати безоглядно. Такий норовливий характер ідеально підкреслює тренч синього кольору, який викликає асоціації з таємничістю та безтурботністю.

У 12monkeys пропонують своїм героїням не просто вибирати фільм за настроєм, а сміливо знімати своє уявне кіно. Забути про останні тренди та проявити фантазію. Відчути себе у детективі, драмі або легкій комедії, додати до образу хустку, кепку, туфлі на підборах чи кеди. Зрештою, плащ на голе тіло в особливих випадках теж ніхто не скасовував.Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали