Як самостійно скласти шопінгліст на літо

4 прості поради

Весна добігає кінця, тож саме час готуватися до літа й оновлювати свій гардероб. Найчастіше настання нового сезону вимагає закупівель, тому, щоб не витратити в магазинах всі гроші світу на речі, які будуть вам абсолютно не потрібні та не працюватимуть із вашим одягом, ми пропонуємо вам скласти справді ефективний шопінгліст.

Instagram: @tinvcb

Ви здивуєтеся, як звичайний перелік речей може перетворитися на «генеральний план із трансформації» та повністю змінити ваш гардероб. І ми можемо це зрозуміти, адже більшість із нас купує речі так: ми обираємо «найбезпечніші» варіанти — класичні силуети, базовий крій, нейтральні кольори — і втрачаємо різноманіття або найгарячіші тренди, які добре пасують інфлюенсерам, не зважаючи на вже наявні у гардеробі речі — і не знаємо, з чим носити придбане.

Сьогодні ми підготували для вас перелік простих порад для складання сезонного шопінгліста.

Починаємо з розбору гардероба

Instagram: @greenteanosugar

Неможливо визначити перелік потрібних вам речей, не знаючи, які вже наявні. Саме тому перед початком будь-якого шопінгу необхідно зробити розбір гардероба: позбутися одягу, який ви не носите і не плануєте носити з певних причин, відсортувати той, на якому треба виправити певні дефекти, наприклад перешити у зоні стегон тощо.

Завершивши сортування, сфотографуйте образи, які у вас вийшли. Також можете відзняти усі речі окремо на нейтральному тлі та поєднувати їх одна з одною при виборі аутфіту.

Окрім цього, існують застосунки, в які можна «завантажити» свій гардероб.

Схарактеризуйте себе

Instagram: @weworewhat

Етап у складанні гардероба, який ми часто пропускаємо, а потім не розуміємо, чому одяг не характеризує нас. Тож перед складанням шопінгліста визначте, як ваш стиль має описувати вас, що ви хочете транслювати оточенню через речі. Наприклад, це може бути ніжність або бунтівний дух.

Асоціації та аналіз

Instagram: @hoskelsa

Отримавши характеристики, запишіть, які речі у вас із ними асоціюються, як-от легкість — прозорі тканини, сексуальність — сукні з розрізами тощо. Визначте, які з цих елементів ви вже маєте, а які ви б хотіли придбати, з чим би ви їх носили. Важливо не просто продумувати все, а записувати.

Деталізуйте

Instagram: @l.kiassumbua

Ваш шопінгліст має містити всі можливі деталі. Наприклад, ви визначили, що вам потрібна сукня. Яка саме: червоного кольору чи з квітковим принтом, напівпрозора чи щільна тощо. Що більше інформації ви запишете, то більше звузите коло пошуків.

Вчиняйте так не лише з одягом, а й зі взуттям, сумками, прикрасами.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали