Усе найкраще — дітям: капсульна колекція з мультиплікаційними героями від ГО «Амбасадор дитинства»

Створена з метою підтримки дітей війни

«Кожен маленький мешканець — це вже амбасадор дитинства», — каже генеральний продюсер і голова оргкомітету всеукраїнської громадської ініціативи з адаптації дітей «Амбасадор дитинства» Василь Котляров. За рік повномасштабного вторгнення команда «Амбасадор дитинства» об’єдналася з артистами і представниками українського шоубізнесу задля психологічної підтримки дітей війни, а сьогодні представляє капсульну колекцію одягу.

На кольорових худі зображені мультиплікаційні персонажі, які мають супермісію. Синьоволосий Василько з Кам’янця-Подільського і Тетянка, яка вимушено переселилася на Хмельниччину, після знайомства вирішують допомагати іншим діткам. Завдяки цим героям всі маленькі амбасадори — відвідувачі заходів громадської ініціативи мають змогу спілкуватися із зірковим загоном команди, де зірки не тільки розважають, але й займаються просвітницькою діяльністю. Зокрема, через громадську ініціативу «Амбасадор дитинства» було створено дитячу Конституцію України, яку підтримала перша леді країни Олена Зеленська. Також під час заходів дітям розповідають про те, як обходитися з вибуховими пристроями, що стали небезпечними наслідками воєнних дій на території України. 

Влітку під час виступу зіркових артистів в Івано-Франківську до команди «Амбасадора» доєдналися дітки-журналісти з телевізійного проєкту «Подружки», які активно відстоюють інформаційний фронт країни. Вони створили документальний фільм про війну очима дітей, а також соціальну фотовиставку, присвячену понівеченим містам України і дітям, які змушені були втікати з окупованих територій на захід країни. З цими роботами маленькі журналісти об’їздили Італію, Польщу, Литву, Туреччину, розповіли міжнародній спільноті Женеви та Лондона про жахіття, які вчиняє росія з українцями.

Разом із ГО «Амбасадор дитинства», Василем Котляровим і професійними дизайнерами до створення колекції долучилися й журналістки телепроєкту «Подружки». У фотосесії, яка відбулася в Івано-Франківську, взяв участь Василь Котляров (прототип головного мультиплікаційного героя Василька), красуні з модельної агенції ITA Model Agency та юні журналістки: Ніна Копаниця, Марго Гладун, Євуня Сморжанюк, Катя Габльовська, Марія Сіділєва, Соломія Мороз, Злата Громко, Вероніка Мар’яш, Діана Дупляк, Олеся Віктор, Софія Віктор, Катя Іванишин, Юлія Лилик, Анна Корнійчук, Маргарита Літинська, Єва Лунів, Аліна Рильчук, Мілана Ковалевич. Спільно зі своєю продюсеркою Марисею Томашевською дівчата приєдналися до проєкту, щоб охочих бути провідниками дитячих мрій ставало дедалі більше.

Фото: Андрій Сидорук

Саме об’єднання, підтримка одне одного у важку мить та важливі меседжі світу про українців і є головною метою громадської ініціативи «Амбасадор дитинства». Ба більше, кожен її учасник має свою трагедію цієї війни. Так, у продюсерки телепроєкту «Подружки» Марисі Томашевської у перший день повномасштабного вторгнення російські окупанти вбили батька — кадрового офіцера, якому було 55 років. З метою лікування душевних ран, які залишає після себе війна, «Амбасадор дитинства» організовує зустрічі, запускає нові проєкти та створює одяг із сенсом. Для маленьких українців, які заслуговують на щасливе і мирне майбутнє.

Фото: Яна Бублик


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали