Сяйво перлин у новій колекції прикрас Pandora

Прикраси, які потрібні нам цієї весни

Перлини — втілення душі океану. Завдяки природній ніжності й тендітному сяйву перлини ще з давньогрецьких часів є частиною ювелірного мистецтва. Досконалі від природи, вони уособлюють елегантність, жіночність і неповторність.

Цієї весни ювелірний бренд Pandora представив колекцію прикрас із перлинами, презентувавши класичний вигляд у новому сучасному дизайні. Як і всі прикраси бренду, ювелірні вироби цієї колекції легко комбінуються між собою. Поціновувачі природного сяйва перлин можуть вибрати для себе прикраси зі срібла 925-ї проби або з покриттям 14k золотом, самостійні або в дуеті з камінням кубічного оксиду цирконію.


Однією з головних цінностей датського ювелірного бренду є екологічність, тому Pandora використовує прісноводні культивовані перлини. Процес створення такої перлини є природнім, адже відбувається всередині молюска за допомогою штучно підсадженого збудника, який і запускає процес утворення та нашаровування перламутру. Кожна з перлин є унікальною та може відрізнятися за розміром і кольором, що робить прикраси ще більш неповторними.
«Цього сезону ми презентували прісноводні культивовані перлини у прикрасах колекції Pandora Timeless, щоб переосмислити їхній класичний вигляд через призму сучасності. Завдяки новим технологіям ми не тільки експериментуємо з дизайном, але й створюємо якісніші закріпки для такого тендітного матеріалу. Ми впевнені, що перлини відкривають неосяжний світ стилю та комбінацій, а також дозволяють по-новому подивитися на ювелірний гардероб», —  говорять Філіппо Фікареллі та Франческо Терцо, креативні директори Pandora.


Нова колекція прикрас вже доступна в офіційних магазинах бренду в Україні та на сайті.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали