Стильні речі, у яких буде комфортно навіть у найспекотнішу погоду

Найкраще вбрання для літньої пори

Коли позначки на термометрі сягають цифри «30», ми намагаємося віднайти будь-які способи, щоб полегшити своє перебування на вулиці в таку спеку. І одним із найважливіших аспектів є правильний підбір одягу, який забезпечуватиме зручність і даватиме шкірі дихати впродовж усього дня. 

Звісно ж, найголовнішу увагу ми звертаємо на тканини, які повинні бути натуральними. Насамперед влітку зупиняємося на легких речах з бавовни, льону чи шовку, що пропускатимуть повітря та швидко вбиратимуть вологу. Із синтетичних матеріалів здебільшого обираємо віскозу. Також важливу роль грають і відтінки. Щоб під пекельним сонцем почуватися комфортно, варто звертатися до світлих кольорів.

Якщо говорити про фасони, найкращим варіантом переважно стануть вільні силуети, які не сковуватимуть рухів. А щодо взуття, то тут варто зосередитися на відкритих моделях, як-от трендових у цьому сезоні в’єтнамках, сітчастих балетках чи босоніжках. 

Нові колекції українських брендів представили чимало позицій, які стануть чудовим доповненням нашого гардероба в спекотну погоду. Так, SAGE запропонував лляну сукню міді з вирізами на спині яскравого червоного відтінку. COOSH зробив акцент на комплектах, виготовлених із коноплі й презентованих у базових відтінках: бежевому, коричневому, молочному й чорному. Тим часом домашній одяг та піжами з натуральних тканин ми знайшли в лінійках BlackSeaTribe та Usual.

Щоб ви могли обрати свої ідеальні речі, які рятуватимуть у теплі літні дні, ми зібрали для вас добірку.

Сукня SAGE

Піжама Usual

Сукня Total White

Балетки LOOKIE Atelier

Топ і брюки Blast Out Studio

Топ і брюки HUKH

Лляний костюм PYJAMAZZZ

Сандалі Kachorovska

Топ-бандо і спідниця COOSH

Сукня O.Taje

Піжама BlackSeaTribe


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали