Стильні колекції одягу й аксесуарів до Дня Києва

Модні новинки з символікою улюбленого міста

Якоюсь дивною магічною силою наділений Київ: в якій точці земної кулі й за яких би обставин ми не опинялися, всі стежки й думки завжди ведуть до нього. Заплющуємо очі — і бачимо каштани, відчуваємо запах перепічки й Київського торта, чуємо дзвін Михайлівського Золотоверхого собору і шум від потяга, який пробігає мостом Метро. У Києві завжди вдома, у Києві завжди всі свої. Традиційно до дня народження Києва, який ми вже 42 роки відзначаємо в останню неділю травня (цьогоріч свято випадає на 26-те), українські бренди готують свої «листівки» у вигляді символічних колекцій. Футболки з фунікулером, поло з каштанами, підвіски з «гривнями» та шопери з тим самим морозивом — здається, легендарні символи української столиці в ці дні оживають, набувають ще більшої сакральності та стають найбажанішими подарунками для всіх, хто любить Київ щирою й безумовною любов’ю. Розглядаємо разом модні колекції одягу й аксесуарів до Дня Києва — 2024, які ми вже додали до своїх вішлістів.

Kolomatska

Колекцію «вДома» бренд присвятив рідному місту і тим, у кого Київ завжди в думках і в серці. До лінійки прикрас увійшли каблучки, сережки та кольє, в основі яких двосторонні медальйони із символами Києва. З одного боку — це листя каштана, а з іншого — назва міста англійською із нашою «Ї», адже тринадцята літера українського алфавіту давно стала чимось значно більшим, ніж мовна одиниця.
Cultoni

Локальний бренд, чия історія почалася з футболки «KYIV» у 2022 році, знову освідчується місту в коханні. До нової лінійки увійшли костюми з каштановим принтом, футболки фасону оверсайз, сорочки, а також шкарпетки — цілісна база для прогулянок літнім Києвом.MustHave

У дропі «Побачення з Києвом» ви знайдете футболки, шопери та кепки із зображенням легендарних символів: фунікулера, морозива «Каштан», квіток каштана та улюбленого торта. Бейсболки відзначені датою заснування міста, що є символом його вічності та стійкості у часі.
Vika Adamska x Юлія Пекер-Моховікова

Юлія Пекер-Моховікова, яка свої роботи грайливо називає казковим неоекспресіонізмом, об’єдналася з брендом Vika Adamska, аби перенести свою картину з тим самим тортом на стильну футболку. Команда ділиться ідеальним fashion рецептом: носити футболку можна з брюками вільного крою чи літнім денімом.


SupportbyPoustovit

Новий дроп бренду присвячений мостам Києва. Першим в цій колекції іде Русанівський метроміст. Дизайн зображення на чорних та білих футболках створила графік Марія Прокопенко, яка вирішила поєднати мости із тестами Роршаха, аби підкреслити, наскільки для кожної людини колективне і повсякденне є особистим водночас. Також завдяки симетрії тесту Роршаха доєднуються сенси — єднання лівого і правого берегів Києва, бо вони «відзеркалюють один одного».
SOLO for Diamonds

Гривня — одна з найдавніших валют світу, про яку згадується ще в літописах 9-го століття. Назва походить від слова «гривна», яке за часів Київської Русі означало нашийну прикрасу. Ювелірний бренд вирощених діамантів SOLO for Diamonds вирішив об`єднати важливі історичні згадки та створив підвіски у формі валюти Київської Русі та незалежної України — гривні. Підвіски під назвою HERITAGE мають глибокий символічний зміст, надаючи кожному власнику відчуття спадкоємця великої історії. 

Have A Rest х Sophia Hotel Kyiv

Бренд та готель об’єдналися, щоб створити особливий набір до Дня Києва. Кожен його продукт поєднав у собі зізнання у коханні улюбленому місту та натхнення на пригоди його вулицями. До колекції увійшли: сумка-шопер, стилізована двоколірними стрічками; пляшка, щоб насолоджуватися улюбленим напоєм під час прогулянок містом; резинка, щоб завжди мати під рукою зручний та стильний аксесуар. У комплекті з кожним товаром йде мапа з маршрутом дослідження історичної пам’ятки в самому серці столиці — Софії Київської від менеджерки Києва Юлії Бевзенко.Jul

Коли любиш, то хочеш кричати про це на весь світ, хіба ні? Саме для таких одержимих любов’ю до найкращого міста у світі бренд Jul створив футболки та місткі бавовняні шопери.


FREEki х Ірина Тітенко

Ідея колаборації прийшла до Ірини випадково. Вона знімала друга на плівку під каштаном на автостанції «Поділ». Зробила портрети, але, крім них, зафільмувала ще й тінь каштана на білій футболці. Ірина поспішила до FREEki, щоб зробити футболку з таким принтом для себе, однак разом з брендом вирішили, що це має бути більш масштабна історія та окремий дроп. У процесі досить довго шукали варіанти, як передати тінь. Фінально зупинилися на вільній — характерній для бренду техніці відтиску. Для цього використали спонжі та акрилові фарби для тканини.


KHUSTYNA х Київ Цифровий

На хустині-паше зображені визначні місця столиці, які є символами Києва: Батьківщина-Мати, монумент на Майдані Незалежності, Золоті Ворота, пам`ятник засновникам міста — Кию, Щеку, Хориву та сестрі їхній Либеді, а також каштани, що прикрашають наше місто. Хустина, яка є стильним нагрудним аксесуаром, нагадує кожному про красу рідного міста, його шалений ритм і водночас про цінні моменти з друзями.

Cote&Jeunot

Щорічно до Дня Києва ювелірний бренд презентує прикрасу, яка уособлює символ нашої столиці. В попередні роки це був підвіс у вигляді жетона метро, сережки та підвіски у вигляді листя каштана. Цьогоріч бренд презентує нову підвіску — «Каштан дутий» у трендовому виконанні — «дутій» формі. Прикраса виготовлена зі срібла вручну київськими ювелірами.

W8LESS 

Минулого року до Дня народження Києва бренд презентував два варіанти футболок: оверсайз в чорному та білому кольорах. Їхньою особливістю став оцифрований та вишитий лист каштана — точнісінько такий, як на дереві перед бутиком на Гончара, 88. Колекція була лімітована, але W8LESS знову повернув її на полиці. Новинкою ж цього року став лімітований бавовняний шопер, принтований з обох боків.Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали