Що вдягнути в театр взимку: 11 речей від українських брендів

Для елегантних і витончених образів

За останні кілька років український театр немовби отримав нове дихання. Тисячі рекомендацій вистав у соцмережах, вирізки з дійств у TikTok, які набирають мільйони переглядів, і повні солдаути в перші ж хвилини продажу квитків — зараз цей вид мистецтва став справжнім трендом серед українців, що загалом не може не тішити.

І окрім питання про те, яку ж виставу обрати, коли хочеться переглянути всі й одразу, перед нами постає тяжкий вибір, як скласти вишуканий і, головне, доречний образ до театру. Раніше, щоб відвідати певний спектакль, люди вбиралися у свої найкращі шати: жінки діставали зі своїх гардеробів вечірні сукні та аксесуари, а чоловіки обов’язково зупиняли свій вибір на костюмах. Зараз же традиції дещо змінилися: у багатьох театрах дрес-код став необов’язковим, і часто тепер можна помітити гостей, вдягнених у джинси чи то футболки та шорти влітку. Хоч би як ми не акцентували нині на зручності й комфорті, відвідування театру все ж потребує певних дотримань у складанні образів. 

Для такого роду відпочинку в зимову пору можна зупинитися на сукнях максі, такої ж довжини спідницях у поєднанні з блузами та піджаками або класичних брючних костюмах, якщо все ж надаєте більшу перевагу цьому елементу гардероба. Доповнити образ і зробити його ще елегантнішим можна за допомогою аксесуарів, до прикладу клатчу, намиста з підвіскою на ланцюжку, брошок або каблучок. 

Ми зібрали для вас 11 речей від українських брендів, які ви можете використати для власних образів у театр.

Marsego

Delegan

Katimo

J`amemme

Bobkova

Bevza

The Lace

Come With Me brand

Jewelry Lab

Estro

Kachorovska


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали