8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

5 СЕРІАЛІВ, ЗНЯТИХ ЗА МОТИВАМИ ВІДОМИХ...

5 ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ ПРО ЛЕГЕНДАРНИХ...

10 ЗІРОК ЗА 50, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ НОСИТИ ВІДВЕРТИХ...

УЛЮБЛЕНІ МОДНІ ОБРАЗИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Підглядаємо у блогерів: як носити одразу декілька ланцюжків на шиї в одному образі

Розповідаємо більше про модний стилістичний прийом

Фото: gettyimeges, instagram

Рейтинг статьи / 0
4 5 6

Ще минулого року ланцюжки стали одним із найгарячіших трендів. Їх носять з усім: від вечірніх суконь та ділових сорочок до спортивних костюмів та футболок. Масивні золоті ланцюжки стали особливо популярними після показів бренду Bottega Veneta. Тренд одразу підхопили street style зірки і селебріті. До прикладу, спостерігати за тим, як поєднує ланцюжки у своїх образах модель Розі Гантінгтон-Вайтлі можна вічно!

 

Ланцюжки можуть прикрашати не лише ваші шиї: їх можна побачити на сумках, поясах, взутті, окулярах та інших аксесуарах на найсвіжіших модних показах. Беріть на замітку стильні ідеї!

Із приходом нового року тренд на ланцюжки змінився. Тепер модно носити не лише один масивний ланцюжок, а поєднувати кілька в одному образі. Наприклад, одягніть 2-3 ланцюжки різної товщини та довжини в одному образі. Такий стилістичний прийом чудовий тим, що здатний зробити будь-який буденний лук яскравішим та цікавішим. Навіть одягнувши просту чорну водолазку чи білу сорочку, ви матимете ефектний вигляд.

Такий тренд на багатошаровість не дивує. Тепер ми застосовуємо прийом нашаровування не лише в одязі, а й прикрасах. Це надає образу глибини і родзинки. Думаємо, модний трюк буде до вподоби всім: і консервативним модницям, і любителькам експериментів. Адже в цьому випадку можна вмикати фантазію на всі 100%. Хтось поєднає декілька масивних яскравих ланцюжків у стилі Versace, а інші оберуть кілька тонких прикрас і не зрадять улюбленому мінімалізму.

Щоб надихнути вас на модні експерименти, пропонуємо подивитися, як комбінують ланцюжки у своїх образах блогери:

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

14 модных пальто с показа Max Mara в Милане

Бежевый пиджак + кроссовки: Джессика Альба показывает идеальный деловой образ на каждый день

5 трендовых купальников, на которые стоит обратить внимание в 2021 году

Что такое практика благодарности и кому она нужна

З чистої сторінки: гурт Tvorchi видалив усі фото в Instagram та заспівав про самоідентифікацію