Об’єкт бажання: сумка COOSH, натхнена характером бурманської кішки

Практична супутниця як на щодень, так і для особливих приводів

Український бренд одягу та аксесуарів COOSH представив новинку, натхнену зваженим характером та мінімалістичним забарвленням граціозної бурманської кішки, — сумку Burma.

«Під час її створення ми надихалися граційними котами бурманської породи та їхнім характером, який повністю передає настрій бренду. Новенька Burma вийшла лаконічною і водночас акцентною через свій силует та колірну палітру», зауважує засновниця бренду Аліна Френдій. 

Нову модель бренд створив у трьох відтінках: чорному, кемел і шоколад. Сумка чорного кольору виготовлена з натуральної шкіри, а теплих забарвлень — із замші. Burma легко вписується в гардероб та майстерно довершує будь-який образ. 

Сумка COOSH є практичним супутником як на щодень, так і на вихід. Її можна стилізувати по-різному: одягати на плече, тримати за ручку або носити за останніми трендами як клатч. BURMA має розслаблену, м’яку форму та вміщає все необхідне: один великий відділ, призначений для об’ємних речей, та дві менші кишені, одна з яких застібається на замок, для дрібничок.  

Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали