Наймодніші пальта на осінь від українських брендів

Обирайте своїх фаворитів

У сучасних кліматичних умовах ми одягаємо пальта з першим суттєвим похолоданням восени й не знімаємо їх до весни. Саме тому гардероб жодної фешіоніста неможливо уявити без цієї речі. Підтверджують це й зірки — вони доповнюють пальтами урочисті образи, як-от днями Ріта Ора продемонструвала total black look із сукнею міні та пальтом; ділові вбрання, які цього сезону стали невідʼємною частиною не лише офісного життя, а й повсякденного; casual-аутфіти та навіть спортивні.

Дивують і дизайнери, щосезону пропонуючи нові свіжі моделі. Тепер на ринку ми маємо прямий, оверсайз, напівприталений і приталений силуети; обʼємні, гострі, округлі або спущені плечі; базові, яскраві кольори та навіть вироби з пірʼям або блискітками тощо.

Попри те що комусь уже встигла набриднути ця осіння уніформа, заперечувати її необхідність неможливо. Тож сьогодні пропонуємо вам розглянути ще більше стильних варіантів пальт від українських брендів: у базових кольорах, з акцентом на талію, оверсайз, фактурні, з поясом і прямого крою.

BEVZA

FRÉO

Low Posh

VIGO

BAZHANE BTQ.

NOVE

Knitlab

Coosh

Hukh

The Lace

ELENAREVA

GUDU

Litkovska

CICI COCO

Must Have


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали