Найкращі комплекти святкової білизни для зустрічі Нового року

Нові колекції від українських брендів

У зимові свята кожна деталь має бути довершеною. Сукня від українського бренду, взуття, аксесуари — усе тільки найкраще, найзручніше та найвишуканіше. Проте ідеальний образ починається з білизни, яка додає впевненості в собі. 

Філософія сучасних брендів — про здорове сприйняття власного тіла, гармонію відвертості з елегантністю та розуміння власної унікальності. 

Тож яку білизну варто обрати у передсвятковий сезон? Ділимося добіркою нових колекцій. 

baed stories

Натхнений чарівністю зимового сезону, бренд baed stories випустив нову тематичну колекцію Holiday Rouge.  Вона поєднує позачасову актуальність яскраво-червоного кольору з провокативними силуетами. Напівпрозорі сітчасті тканини та блискучі матеріали — центральні у святковому асортименті.

Колекцію Holiday Rouge створена, щоб дарувати особливий настрій — грайливий, сповнений впевненості та любові до себе. Колекція складається з білизни, халатів, корсетів та аксесуарів.

LONDI

Бренд LONDI презентував лімітовану колекцію Christmas Edition у червоному кольорі. Дроп складається з двох комплектів білизни — драпованих шортів і топу, хвилястого ліфа та сліперів. Усі речі гармонійно міксуються та поєднуються між собою. Для відчуття святкової атмосфери білизну прикрасили м`якими червоними помпонами, які задають настрій та додають виробам кокетливості.

Для знімання зимового кампейну бренд використав вінтажну цифрову камеру та свідомо відмовився від будь-якої ретуші. Кожен кадр натхнений ідеєю здорового сприйняття власного тіла.

Bloom Lingerie

Нова колекція Bloom Lingerie створена спеціально для святкового сезону — вона демонструє відвертість у поєднанні з елегантністю. Бренд допомагає жінкам усвідомити власну унікальність та прийняти свої особливості. І пропонує це зробити за допомогою нових комплектів білизни із сітки та атласу в класичних кольорах: червоному, синьому, бежевому і чорному.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали