Найкращі дитячі колекції від українських брендів

Добірка речей для ваших малюків

Після ефектного оголошення про другу вагітність під час виступу на Superbowl-2023 стало зрозуміло, чому Ріанна кілька тижнів тому зареєструвала торгову марку Fenti Kids. І поки артистка тільки готується представити світові свою першу дитячу колекцію, ми подивилися, що для малечі мають українські бренди.

Ruslan Baginskiy

На сайті українського бренду головних уборів Ruslan Baginskiy нещодавно з’явився розділ Kids, де представлені шапки-бестселери в дитячому розмірі. Рожеві, зелені, малинові або червоні — скласти яскравий сімейний образ неважко.

Atelier Handmade

Atelier Handmade — український sustainable-бренд, який працює з органічним льоном, ще кілька років тому запустив постійну дитячу колекцію. У лінійці представлено вбрання як для найменших, так і для дітей шкільного віку. 

«Все сталося спонтанно, — згадує дизайнерка Анастасія Єршова. — Я сама стала мамою і почала створювати речі для своєї дитини з того ж льону, з яким ми працюємо над регулярними колекціями, і вони настільки сподобалися оточенню, що ми вирішили запустити ще й одяг для дітей. У нашому випадку попит породив пропозицію».

Lesi Pak

Львівський бренд Lesi Pak представив свою першу колекцію лише два місяці тому, і йому одразу вдалося завоювати увагу. Відмінна риса цієї марки — створення хрестильних суконь та костюмів ручної роботи. Також у них можна знайти в’язані дитячі комплекти та легкий одяг із льону. 

«Наша мета — створювати дитячий одяг, який передаватиметься з покоління в покоління, — розповідає дизайнерка Леся Пак. — Сьогодні для українців як ніколи важливі спадкоємність і повернення до власних традицій, і в Lesi Pak ми якраз працюємо над цим».

Guzema Fine Jewelry

У колекціях українського бренду Guzema Fine Jewelry можна знайти дитячі прикраси — від мініатюрних сережок і підвісок просто не відвести очей. Також бренд пропонує адаптувати для дітей прикраси із нової колекції Freedom. Крихітні серця на синьо-жовтих стрічках виглядають особливо символічно.

Nadya Dzyak

«Для вас та ваших маленьких принцес» — так бренд Nadya Dzyak описує дитячу колекцію ніжних суконь, які є зменшеними копіями дорослих. Ідеальна ілюстрація любові та єднання мами й доньки.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали