Найгарніші сонцезахисні окуляри, які варто обрати на цей сезон

Від світових та українських брендів

Якщо ви маєте у своєму гардеробі хоча б одну пару цікавих окулярів, то вважайте, що практично завжди отримаєте довершений образ. Це той аксесуар, який буде актуальним для кожної пори — і для пляжного літнього відпочинку, і для повсякденного зимового виходу. До того ж якісні окуляри служитимуть вам не один рік й універсально доповнюватимуть вбрання для різних приводів. 

У сезоні весна-літо — 2024 найтрендовішими окулярами дизайнери визначили пари з яскравою оправою. Versace запропонував ніжно-рожеві та жовті аксесуари, Gucci — вишневі, а Burberry — темно-зелені. Також модні експерименти ми побачили й із формами. Здебільшого бренди обирали видовжені прямокутні окуляри, масивні круглі, так звані котяче око, спортивні та класичні авіатори. Щодо лінз, то тут домінували як затемнені чорні або коричневі, так і світлі різноколірні. 

Chanel

Louis Vuitton

Valentino

Miu Miu

Gucci

Burberry

Versace

Щоб знайти для себе ідеальну пару, зверніть увагу на різні моделі від українських та світових брендів. Ochis представив сонцезахисні окуляри, створені з переробленої кави. Blackwood запропонував варіанти з дерев`яною оправою. Натомість австралійський бренд Le Specs додав до свого асортименту яскравості й презентував напівпрозорі зелені пари. Більше — у нашій добірці. 

Ochis

Blackwood

Blackwood

Vochi

Le Specs

JW Anderson

Bottega Veneta

Loewe

Prada


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали