Мистецтво бути різною: святкова колекція Morandi, яку хочеться носити весь рік

Одяг, натхнений жінкою

Український бренд Morandi представив новорічну колекцію, присвячену жінці, яка залишається собою, але не боїться експериментувати. У святковій лінійці простежуються різні стани та енергії, якими наповнена кожна з нас. Ми можемо бути різними: яскравими і стильними, ніжними і романтичними, відвертими і самозаглибленими. Обираючи кожного ранку, що вдягнути, ми не просто обираємо річ із шафи, а задаємо настрій на день, обираємо, ким ми хочемо бути сьогодні та як почуватися.

Кожен образ із колекції NY’24 бренду Morandi має своє значення. У червоній сукні з лелітками втілене бажання та пристрасть. Біла сукня передає спокій та внутрішню силу. Комплект із напівпрозорою шовковою блузою та брюками палаццо — про тендітність і легкість. А чорна міні — це класика в новій інтерпретації: витонченість та сексуальність поєдналися в одній сукні, як безліч рис поєднуються в одній жінці.

Morandi — український бренд одягу та домашнього текстилю з власним виробництвом у Києві, який створює стильні та якісні речі переважно з натуральних тканин. Від вечірньої сукні до постільної білизни — кожен виріб дарує неймовірні тактильні відчуття, вирізняється міцністю та зносостійкістю. Бренд випускає обмежені за чисельністю колекції та дотримується принципів безвідходного виробництва. У Morandi немає пошиття за операціями, як на великих фабриках: кожна кравчиня шиє виріб від початку і до кінця, наповнюючи його своєю позитивною енергією та любов’ю. Бренд надихається трендами, але створює якісні базові речі на багато сезонів. Чому б не купувати менше, але краще, звертати увагу на якість, розумно ставитися до тенденцій і дбати про одяг? Усі речі Morandi можна поєднувати між собою, тим самим щодня створюючи нові цікаві образи. 

Новорічна колекція вже представлена на сайті Morandi за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали