Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року

Вбрання для пам’ятного дня

Минулого місяця офіційно розпочався весільний сезон, а разом з ним постало й вічне питання: «Яке вбрання обрати для свята?» Безперечно, у цей день кожна бажає мати неперевершений вигляд, тому пошуки «своєї» сукні можуть затягнутися надовго. До того ж під час підбору образу варто зважати на чимало аспектів: необхідно, щоб одяг підкреслював фігуру, був зручним і трендовим, якщо це для вас важливо. І хоч для перших двох характеристик потрібно все ж якийсь час провести в приміряльнях, то з останньою ми вам можемо допомогти, розповівши про найстильніші весільні сукні, які запропонували дизайнери у 2024 році. 

У весільних колекціях цього сезону з’явилися моделі суконь на будь-який смак — як для поціновувачів простоти, так і для тих, хто обожнює деталізоване вбрання й не боїться експериментувати. Якщо ви є прихильницями мінімалізму, розгляньте елегантні варіанти з драпіруванням, що розлітаються від подиху вітру, обтислі з глибокими V-подібними вирізами та шлейфом чи легкі в білизняному стилі, які ідеально підійдуть для спекотного літа. Щодо образів, доповнених об’ємними елементами чи принтами, то тут звертаємо увагу на популярні в цьому сезоні квіткові мотиви. Вони здебільшого були представлені у вигляді сяйливої вишивки чи як окремі 3D-деталі на спідниці та ліфі. Більш сміливі наречені можуть зупинитися на сукнях із бахромою, лелітками чи стразами. Окрім цього, серед трендових елементів є і банти, які допоможуть створити ніжний романтичний образ.

Акцент потрібно зробити не лише на формах й тканинах, а й на довжині, адже весільна сукня — це не завжди про максіспідниці й довгі шлейфи. Якщо ви розумієте, що комфортніше почуватиметеся в міні, то сміливо обирайте подібні моделі й доповнюйте їх аксесуарами. 

Eva Lendel

Atelier Pronovias

Atelier Pronovias

Elie Saab

Carlo Pignatelli

Woná Concept

Formoso

Безліч трендових варіантів, про які ми вже згадували, можна знайти в нових колекціях українських брендів. Зокрема, WONÁ by Woná Concept продемонстрував мінімалістичні сукні з відкритими плечима, а також сяйливі міні з драпіруванням і лелітками. J’amemme натомість звернув увагу на невагомі напівпрозорі моделі з накидками, що немовби нагадують крила лебедів.

Milla Nova й Gaptuvalnya зосередилися на вшануванні українських традицій і відтворили їх у своєму сучасному баченні. А Ria Tener через власні сукні передав справжню магічну атмосферу, тож якщо ви мріяли на власному весіллі постати в образі казкової принцеси, то радимо розглянути й такі позиції.

Традиційно зібрали для вас найкрасивіші сукні від українських дизайнерів у добірку, щоб ви легко й швидко могли знайти вбрання для свого особливого свята. 

Ria Tener

Ria Tener

WONÁ by Woná Concept

WONÁ by Woná Concept

Gaptuvalnya

Gaptuvalnya

Milla Nova

Milla Nova

J`amemme

J`amemme

BALYKINA

Cultnaked

Vladiyan


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали