Гардероб у стилі Barbiecore від українських брендів

Рожевий рай

Дівоча мрія «бути, як Барбі» не тільки втілилася в реальність, а ще й стала гарячим трендом літа 2023 року. Золотисті локони, рожеві губи, ніжний рум’янець, інфантильні вбрання, курс на безтурботне життя (бажано з кабріолетом і будинком з басейном) — це все сьогодні відсилає нас до стилю Barbiecore, який з’явився наприкінці 90-х-початку 00-х і був натхненний популярними ляльками фірми Mattel, мультфільмами та хітом гурту Aqua, в яких оспівувався Barbie’s lifestyle. Безумовно, нове життя тренду дав фільм «Барбі» Грети Гервіг, а також яскраві образи Марго Роббі на червоних хідниках та допрем’єрних показах.

Гардероб прихильниць стилю Barbiecore включає всі корсети і бра, міні сукні й тенісні спідниці, лелітки і блиски для губ, мереживну білизну й кроп-топи, високі підбори та яскраві аксесуари (заколки, брошки, рюші), 50 відтінків рожевого та вся палітра кислотних кольорів.

І ключове: на щастя, сьогодні стиль Barbiecore не асоціюється виключно з костюмованими вечірками. При вдалій стилізації ви можете носити окремі його елементи і на щодень. Ми зібрали одяг, взуття та сумки від українських брендів, які схвалила б Барбі. Життю в рожевому кольорі бути!

SAYYA

SAYYA

Frolov x ЦУМ

Kachorovska

Kachorovska

Melly

Melly

Marsego

Fox Lingerie

Anna October

Pirnay

Coosh

 

 ALICE K

UYAVA

Lessless

MBocharova

Forsea Studio

Bagllet

STATNAIA

Katsurina

Cultnaked

Match Denim

OCEAN x SILK

Про те, як повторити beauty-образ у стилі Барбі, читайте за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


Читайте також
Популярні матеріали