«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ПОСЛЕДНЯЯ КОЛЛЕКЦИЯ КАРЛА ЛАГЕРФЕЛЬДА ДЛЯ...

ПРЕДСТАВИТЕЛЬ КАРЛА ЛАГЕРФЕЛЬДА СООБЩИЛ, КАК...

8 СУМОК, КОТОРЫЕ ПРЕВРАТЯТ ЛЮБОЙ ОБРАЗ В...

5 нових способів носити денім цієї весни

Замість skinny – mom jeans, сукні змінюємо на комбінезони, а шорти – на міні-спідниці

Комбінезони

Мода на спорт та практичність переросла зі зручності в street chic. Цьогоріч комбінезони та сарафани актуальні, як ніколи. Головний плюс «уніформи на вихід» – мінімум елементів для завершеного образу і максимум уваги з боку оточуючих. Доповнюйте лук для розслаблених прогулянок невід'ємним елементом цього сезону, білою футболкою, або пограйтеся в асиметрію, приспустивши один бік. Комбінезон стане безпрограшним варіантом для будь-якого заходу, головна умова – правильно підберіть аксесуари та взуття.

Міні-спідниця

Культова річ 90-х знову повертається в базовий гардероб і витісняє улюблені шорти. Правда, сьогодні лозунг «чим коротше, тим краще» вже не настільки актуальний. Комбінуємо міні-спідниці з об'ємною курткою, сорочками чи блузами, щоб вріноважити образ за ступенем відвертості. Ще один прийом родом з деконструкції: заправити довгу сорочку, аби вона виглядала з-під спідниці.

Аплікації

Якщо розрізи вже набридли (а вони таки набридли, особливо на чорних джинсах), на допомогу приходять аплікації, нашивки, паєтки та перлини. Яскравий декор дає місце для експериментів зі стилем: від поп-арту до романтики. Найцікавіші варіанти вишивки цього сезону продемонстрували Dolce&Gabbana, Peter Pilotto та Huishan Zhang. 

Куртка

Лаконічна куртка з деніму – так само нудно, як і skinny. Дизайнери пропонують додати в образ яскравих ноток: візерунки, шнурівку чи фактурні елементи, на кшталт квітів з тканини. Новинкою сезону, яку взялися поширювати мас-маркети, стали прозорі вставки та овальні вирізи, ніби зроблені великим дироколом. Наважетеся на такі поєднання?

Плащ

Ще одна вигідна інвестиція в базовий гардероб. На відміну від класичного бежевого тренчу, плащ з деніму буде не просто доповнювати лук, а стане сильним акцентом. Tommy Hilfiger, Philipp Plein, Desigual пропонують одягнутися в джинс з голови до ніг. Total look на тижнях моди демонстрували і фешн-блогери, поєднюючи одразу різні кольори та малюнки з деніму. Альтернативою цупкому плащу в теплий сезон буде джинсова довга сорочка чи сукня поверх штанів.