adidas запустив лінійку кросівок Supernova, створену для максимального комфорту бігунів

Неперевершений комфорт та амортизація

Незручне взуття очолює список найбільших проблем бігунів згідно з новим глобальним дослідженням, і adidas сподівається заохотити людей насолоджуватися своїми пробіжками з комфортом, запустивши лінійку кросівок SUPERNOVA. В локальній кампанії взяли участь українські атлети, а саме каратистка Анжеліка Терлюга та футболіст Олександр Тимчик. Лінійка кросівок включає відзначену нагородами модель SUPERNOVA RISE, а також нову модель, яку можна придбати вперше: SUPERNOVA STRIDE. Обидві моделі випускаються в нових кольорах, і їх можна придбати по всьому світу онлайн та у фірмових магазинах з лютого 2024 року. Окрім взуття, у свіжих відтінках колекція SUPERNOVA налічує жіночі та чоловічі куртки, футболки, шорти, кепки та шкарпетки.

У кросівках використовується перероблена суперпіна adidas — Dreamstrike+. Вона була розроблена на основі піни LIGHTSTRIKE PRO, що використовується в рекордній моделі Adizero, але з оновленою формулою для забезпечення неперевершеного комфорту та амортизації. Разом із піною Dreamstrike+ в моделях представлено:

У SUPERNOVA RISE

  • ПІДОШВА наповнена системою щільної піни, що забезпечує нейтральну підтримку від п`ятки до носка для суперплавних рухів, які допомагають бігати без зусиль.
  • КОМФОРТНА ПОСАДКА СТОПИ — поєднання м`якої підтримуючої піни та ніжного текстилю працюють у тандемі, щоб надати стопі максимальний комфорт і підтримку.

SUPERNOVA STRIDE

  • Підошва EVA — амортизація передньої частини стопи підтримується додатково підошвою EVA, щоб забезпечити динамічність та підтримку при русі бігунів.
  • Підошва ADIWEAR OUTSOLE — інноваційна підошва з міцної гуми забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею. До цієї моделі було додано спеціально розроблені вирізи, щоб забезпечити максимальне зчеплення там, де воно найбільш потрібне.

Усі моделі покликані переосмислити стандарти комфорту і створені у відповідь на потребу в зручному повсякденному біговому взутті.

Нове глобальне дослідження adidas, в якому взяли участь 2674 бігуни з 11 міст світу, показало, що носіння незручного взуття очолює список найбільших проблем, які заважають отримувати задоволення від бігу (47%). Серед інших перешкод — занадто спекотно (45%) або холодно (43%), відсутність мотивації (38%), а також нерівні або слизькі дороги (37%).

Майже чверть (23%) опитуваних вирішили не бігати через ці дискомфортні умови, і найбільшою причиною цього є взуття. Але навіть для тих бігунів, які не здаються, вплив дискомфорту під час бігу є значним. 37% скоротили тривалість своїх пробіжок, третина (29%) сказали, що це вплинуло на їхній настрій, і стільки ж (33%) вирішили змінити свій біговий маршрут.

Як антидот до основних бігових проблем, дослідження також виявило формулу найбільш комфортного бігу. Окрім зручного взуття, бігуни з усього світу визначили ідеальні умови для тренування: сонячна ранкова пробіжка за температури повітря 19,8°C, з легким вітерцем. З усіх опитаних міст лише бігуни в Сеулі надали перевагу вечірнім пробіжкам.

Ціна SUPERNOVA RISE становить 6499 гривень, а SUPERNOVA STRIDE — 4999 гривень. Колекція доступна в офіційних магазинах adidas та на сайті adidas.ua.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали