7 речей пастельних відтінків, які трансформують ваш гардероб

Апгрейд вашого стилю

Усього одна річ здатна трансформувати ваш гардероб, зробити його більш ефективним і змусити краще працювати на вас. Ми щиро переконані в цьому, адже знаємо, що таке справді функціональний одяг. Він актуальний і водночас комфортний, приємний до тіла, підходить на різні випадки життя та має безліч варіантів поєднань з іншими предметами з вашої шафи. У такі речі сміливо можна інвестувати, тому що вони принесуть позитивні зміни у ваш стиль.

Найяскравіший приклад — брючний костюм, який можна брати за основу багатошарового образа з лонгслівом, сорочкою і жилетом, одягати з білою футболкою та кросівками Adidas Samba, носити на оголене тіло або з акцентним бра тощо. Усього один костюм гарантує вам вбрання як на щодень, так і на будь-який івент.

А що як спробувати брючний костюм у ніжно-рожевому кольорі? Він одразу починає грати новими барвами! Ваш гардероб не може цілком складатися з кольорів-ахроматів, тож час від часу потрібно додавати щось нове. Сьогодні ми пропонуємо вам розглянути 7 позицій у пастельних відтінках, які трансформують ваш стиль вже цього літа.

Рожевий брючний костюм INLYLAND

INLYLAND

Рожева сукня bobkova

bobkova

Блакитний боді Kohai

Kohai

Лілова сукня максі Anna October

Anna October

Блакитна сукня BEVZA

BEVZA

Рожевий лляний сет COVER

COVER

Сукня з квітами WKMF

WKMF


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали