Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Все своє: 7 українських брендів стильних сумок

Made in Ukraine

Скільки б жартів про жіночу сумку не існувало, ми ніколи не відмовимося від бажання помістити в неї все необхідне (від мобільного телефону і ноутбука до дієтичного ланчу й змінних босоніжок). Бо якісна і містка сумка — як кращий друг, який ніколи не підведе. Жертвувати при цьому стилем зовсім не обов’язково. Ми зібрали 7 українських брендів сумок, з якими можна і в офіс, і на вечірку, і до моря.

HVÓYA

У своїх колекціях HVOYA культивує чистоту ліній, геометрію форм та пропорцій, а також увагу до деталей. Час від часу бренд експериментує з принтами, текстурами та тисненнями (і все це трохи в дусі 80-х і 90-х), проте основою основ завжди залишаються комфорт і жіночність. 

THE KODE

При створенні дебютної колекції сумок засновниця бренду Тетяна Кодзаєва надихалася естетикою кав’ярень та булочних. Саме тому моделі Pie, Croissant, Choco мають не тільки апетитні назви, а й нагадують за формою кондитерські вироби. Обирайте, як то кажуть, на свій смак.

KOZHUHAR

Яскраві сумки незвичних форм Аліна Кожухар почала виготовляти в 2016 році, коли зрозуміла, що на українському ринку бракує стильних дизайнерських аксесуарів. Популярність бренду принесли сумки-відра в натуральних відтінках, а вже 2020-го KOZHUHAR представили свою бунтарську Wave bag, яка ідеально прилягає до тіла та завжди привертає увагу перехожих.

VIKELE STUDIO

Перший зразок сумки засновниця бренду Вікторія Клименко завжди носить сама, щоб зрозуміти, що потрібно прибрати, а чого, навпаки, бракує. Так колись одну із моделей було вирішено розширити на сантиметр, аби туди помістився великий телефон. Саме за таку ретельну роботу і, звісно, за оригінальний дизайн VIKELE STUDIO часто обирають для своїх образів стилісти, моделі й інфлуенсери, серед яких Мей Маск, Алла Костромічова, Дарія Шаповалова та інші.

LONA PRIST

Використовуючи якісну шкіру, фурнітуру та традиції італійських майстрів, LONA PRIST створює мінімалістичні аксесуари, натхненні авангардним мистецтвом. Всі вироби збираються вручну за авторською технологією, тому є позачасовими. Повсякденні місткі сумки та компактні аксесуари виконані в базових відтінках, які ідеально доповнять будь-який гардероб.

Bagllet

Абсолютний бестселер бренду, який наробив багато галасу в Instagram, — сумка-багет В111. Структурована, практична і універсальна, вона стала незамінною для багатьох блогерів, інфлуенсерів та редакторок глянцю. Як і всі вироби Bagllet, вона має оригінальне брендування і створена майстром вручну зі шкіри, яка не боїться подряпин.  

Kachorovska

Портфель Erna Mini з фактурної шкіри, кросбоді Saddle Bag, шопер STEFIE чи сумка-багет VIANNE — здається, кожна українка тільки за однією з цих назв може зрозуміти, про яку саме сумку Kachorovska йдеться. За сім років існування бренд перетворився на абсолютний love mark, який зламав стереотипи про український сервіс та знайшов індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Як Друга світова війна змінила beauty-індустрію


Благодійні ініціативи для допомоги українцям


Читайте також
Популярні матеріали