«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ПРЕДСТАВИТЕЛЬ КАРЛА ЛАГЕРФЕЛЬДА СООБЩИЛ, КАК...

8 СУМОК, КОТОРЫЕ ПРЕВРАТЯТ ЛЮБОЙ ОБРАЗ В...

СКОЛЬКО МЕГАН МАРКЛ ПОТРАТИЛА НА BABY SHOWER В...

5 способів поєднати чоботи та спідниці

Показуємо, як носити наймодніше взуття та спідниці цього сезону та розповідаємо, де купити їх бюджетні варіанти

1. Ботфорти на підборах + спідниця А-силуету

Ботфорти феєрично повернулись в моду, причому чим вони вище і зухваліше, тим краще. На жаль, лакові ботфорти-панчохи, як у Dior не підійдуть до повсякденного гардеробу, тому пропонуємо звернути увагу на більш класичні варіанти. І без того сексуальні ботфорти радимо поєднувати з міді-спідницею А-силуету. Це урівноважить образ і зробить його водночас жіночним і невульгарним.

2. Ботільйони на шпильці + спідниця-олівець

Класична комбінація, котра залишається актуальною поза часом і трендами. Аби такий лук виглядав сучасно, радимо обрати спідницю з розрізом або популярним орнаментом типу клітки, гусячої лапки чи смужки.

3. Напівчоботи + джинсова спідниця

Цього сезону у вашому гардеробі має з’явитись більше денім-речей, одними джинсами тепер не обійдешся. Аби джинсова спідниця не виглядала casual, носіть її з напівчоботами на стійкому підборі. До речі, таке взуття вже не перший сезон залишається популярним і до того ж візуально робить ваші ноги стрункішими.

4. Ботфорти + міні-спідниця

Незважаючи на холод і негоду, міні-спідницю ніхто не скасовував. Тим більше, якщо мова йде про спідниці у стилі 70х років. Обирайте моделі зі щільних матеріалів типу шерсті чи вельвету і сміливо комбінуйте з ботфортами на низькому ходу. По-перше, ніжки будуть в теплі, по-друге, міні не буде виглядати вульгарно.

5. Грубі напівчоботи + міді-спідниця

Такий тандем не можна назвати новим, але він універсальніший за усі інші. Грубі напівчоботи з пряжками, застібками та іншими металічними елементами підходять майже до будь-якого одягу, будь вони на підборі чи без. Таке взуття внесе в лук свіжість і дух бунтарства. Ну а міді-спідниця – це базовий елемент гардеробу, котрий є у кожної жінки і котрий робить її візуально стрункішою.