5 образів, які подарують вам відчуття літа

Мріємо про тепло

Взимку як ніколи хочеться відчути тепло та опинитися у жаркому кліматі. Безумовно, наш настрій відображається на образі, який ми вибираємо для тієї чи іншої події. І зовсім не важливо — це зустріч із друзями, похід у кіно чи побачення. Пропонуємо розглянути кілька варіантів образів, які подарують відчуття літа навіть у холодний період року.

Квітковий жовтий

Ви вся, наче польова квітка, така гарна і невинна.  У цьому образі можна сміливо йти на прогулянку чи вечірній захід.  Недбалість у зачісці додасть образу загадковості.

Сукня, Liina Stein

Рожеве марево

Такий образ підійде для святкового заходу чи побачення. Вишивка додасть образу романтизму, а легкі волани налаштовують на грайливий настрій.

Сукня, Liina Stein

Стильний шик

Будь-яке вбрання буде виглядати трендовіше, якщо його грамотно обіграти прикрасами. Простий комплект зі спідниці та топа виглядатиме цікавіше завдяки об’ємним прикрасам.

Сукня, Mikah by Miri, аксесуари, Ana Carolina Valencia

Капелюх до діла

Капелюх — незмінний атрибут будь-якого літнього образу. Згадуючи сонячні дні або збираючись на прогулянку під сонцем у теплих краях, радимо підібрати капелюшок із колекції TWO FOXES.

Сукня, Mikah by Miri, капелюх, TWO FOXES

Точний акцент

Навіть найпростіше вбрання можна зробити за секунду стильним, підібравши до нього баску. Зверніть увагу на український бренд Hinkelman, баски від якого вже завоювали зізнання світових зірок.

Сукня, Mikah by Miri, баска, Hinkelman

Фото: Alex Dani

Модель: Joe-Ann

Модельна агенція: Genetics Model Management

Макіяж: Kate Korol

Стиліст: Alva Ree

Продюсер: Valeri Manziuk


Реклама

Популярні матеріали

Найкращі образи зірок на afterparty церемонії «Оскар»


Прості булочки з маковою начинкою


Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Читайте також
Популярні матеріали