5 модних способів оновити зимовий гардероб без зайвих витрат

Прості поради для вашого стилю 

Були часи, коли зміна сезонів вимагала повного оновлення гардероба. На щастя, вони минули, а тренд на стійку моду дозволив не купувати все нове, а просто підлаштовувати своє вбрання. Ви можете продовжувати носити свої улюблені речі, додавши ефектні аксесуари, або придбати виріб-інвестицію, який прослужить вам багато років.

Сьогодні ми зібрали для вас 5 модних способів оновити зимовий гардероб без зайвих витрат.

Влаштуйте розбір свого гардероба

Зимовий гардероб

Відкриваючи шафу, нам часто складно візуалізувати свій стиль, зрозуміти, скільки і яких речей є в гардеробі. Тож на початку сезону варто розібрати свій одяг та визначити, які почуття він викликає. У вас забагато речей чорного кольору, а ви б хотіли виглядати яскраво? Як щодо принтів? Або, може, у вас є три жакети, та ви не знаєте, як їх стилізувати?

Під час розбору гардероба ви можете знайти неймовірні речі, про які давно забули, або прогалини у своєму стилі, які хочете заповнити, тож не варто недооцінювати і пропускати цей етап.

Без радикальних змін

Зимовий гардероб

Якщо ви вже знайшли свій стиль і давно відмовилися від експериментів, зверніть увагу на те, що навіть ті елементи гардероба, які вже давно стали класикою, щосезону оновлюються та доповнюються новими силуетами та кольорами.

Джинси, жилети, кардигани, светри — ви можете замінити декілька своїх старих речей на свіжіші варіанти, і навіть такі незначні зміни змусять ваш гардероб заграти новими барвами.

Зверніть увагу на цікаві текстури та яскраві кольори

Зимовий гардероб

Під час складання зимового образу пріоритетом є тепло, тож внести різноманітність у гардероб не так просто. Бажання сховати кожен сантиметр тіла під одягом обмежує у виборі силуетів, тож у такому разі варто звернути увагу на текстури тканин. Щільні текстури, як-от замшу чи шкіру, ви можете поєднати з легкими та невагомими, а речі, що мають яскраво виражену фактуру, наприклад светр грубої в’язки, — з тими, що більш гладкі.

Часто ми також забуваємо, що яскраві кольори — це не лише про весну і літо, та віддаємо перевагу темним відтінкам. Тож навіть декілька барвистих речей можуть поліпшити потенціал вашого гардероба.

Спробуйте багатошаровість

Зимовий гардероб

Якщо раніше цей прийом використовували лише найсміливіші фешіоніста, то сьогодні він став одним із трендів. Багатошаровий образ не лише зігріє вас узимку, а й подарує величезне поле для експериментів або навіть нове життя старим речам. Якщо у вас у гардеробі є багато речей базових кольорів, складання багатошарового образу буде легким.

Додайте аксесуари

Зимові аксесуари

Безумовно, потрібно обирати аутфіт згідно з погодою, проте це аж ніяк не суперечить трендам. Кожен модний сезон пропонує незліченну кількість стильних аксесуарів: прикраси та ремені, шарфи та шапки, сумки та взуття. Ви можете зробити їх акцентом, який привертатиме увагу до вашого образу та дивуватиме, або використати як елемент, що додасть йому завершеності.

Цієї зими варто звернути увагу, зокрема, на балаклави, високі рукавиці, об’ємні шарфи та чорне лаковане взуття.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали