3 українські бренди взуття, про які ви не знали

Знак якості — Made in Ukraine

Українські бренди заслуговуть, аби їх знав і купував увесь світ. Наші дизайнери вже багато років відточують власну майстерність і завжди роблять ставку на якість та унікальний дизайн. ELLE продовжує розповідати про українські марки, якими варто пишатися. Цього разу ми знайомимо вас із трьома брендами взуття, які достойні уваги і притягуватимуть погляди , де б ви не перебували — у межах України або за кордоном.  

Ali Saulidi

Киянин Алі Сауліді заснував власний бренд взуття у 2010 році. Від самого початку дизайнер робив ставку на шкіряне взуття — зокрема кросівки та черевики із фокусом на деталі. За більш ніж 10 років існування та творчих експериментів Алі вдалося виокремити власний індивідуальний стиль і наділити бренд неповторними рисами: фантазійним та дещо космічним дизайном, який легко впізнати серед натовпу. Сьогодні в лінійці бренду представлені чоботи на високих підборах, ботфорти, сандалі і, звісно, нові варіації на тему кросівок та черевиків. 

На ситуацію в країіні бренд відрегував у перші ж тижні війни. Працювати на своєму фронті — найкраще рішення, тож на сторінці Ali Saulidi в Instagram з`явилася публікація про те, що команда бренду переформатовує свою роботу і шитиме тактичне взуття для українських захисників. 

Sinobi 

Sinobi — український бренд взуття, заснований у 2019 році. Концепція марки базується на трьох характеристиках: мінімалізмі, екосвідомості та ортопедичності. На створення такого простого і водночас продуманого до деталей взуття засновника надихають японська культура і дбайливе ставлення японців до життя. Mindfulness — це модне нині слово і є основою шанобливого ставлення до самого себе, тож саме ним пронизана кожна пара від Sinobi. Основною інспірацією дизайнера є традиційне японське взуття гета — прості дерев`яні сандалі, що тримаються на ногах за допомогою ремінців. Сучасна інтерпретація старовинної японської концепції від українського бренду є не тільки стильним та практичним взуттям, а ще і дуже зручним. 

Ganor Dominic

Ganor Dominic базується в Лондоні. Взуття успішно продається в Європі, та мало хто знає про його зв`язок із Україною. Бренд засновано у 2015 році, і головною його візитівкою за ці роки стали пари взуття із оригінальними 3D-зображення облич грецьких богів. Усе тому, що джерелом натхення засновницям бренду — сестрам Анні та Катерині — служить антична міфологія. Основні два виробництва у мирний час було розташовано в Харкові та в італійському регіоні Марко. 

 


Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали