SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

ШАРЛИЗ ТЕРОН ВПЕРВЫЕ ПРОКОММЕНТИРОВАЛА РОМАН С...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

3 речі, які точно не варто одягати в аеропорт

Агент з безпеки аеропорту Лос-Анджелеса розповіла, який одяг та аксесуари можуть затримати вас на пункті пропуску

Фото: gettyimages

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Звісно, збираючись у відпустку чи відрядження, ви впершу чергу думаєте про комфорт в дорозі і обираєте речі практичні. Проте, якщо ваша подорож починається з аеропорту, то варто врахувати кілька важливих факторів.

Кімберлі Пруіт, колишній агент з безпеки аеропорту Лос-Анджелесу (та сама людина, яка перевіряє вас після рамки металодетектора) розповіла сайту Who What Wear, які 3 речі точно не варто одягати в аеропорт.

1. Максі сукні та спідниці

"Максі спідниці та довгі сукні зазвичай викликають підозру у працівників аеропортів, адже під ними пасажир може щось ховати або намагатись перевезти. Тому не дивуйтесь, що вас будуть додатково перевіряти та обшукувати"

2. Металеві шпильки/заколки

"В це складно повірити, але велика кількість металевих заколок (невидимок) може спровокувати металодетектор. Я рекомендую замінити такі аксесуари на пластикові або з іншого матеріалу".

3. Брюки з накладними кишенями

"Так звані "карго-брюки" - це справжній нічний кошмар для офіцерів безпеки аеропорту. Велика кількість кишень може приховувати в собі забуті предмети, типу запальнички, ключів та інших металевих предметів, на які безперечно зрегаує металодетектор. Часто подорожуючі просто забувають, що поклали щось в одну з кишень".