БЕСКОНЕЧНАЯ ЖЕНСТВЕННОСТЬ

10 ЛУЧШИХ СЕРИАЛОВ NETFLIX

МЕНЮ КРАСОТЫ: ЧТО БЫ ТАКОГО СЪЕСТЬ, ЧТОБЫ...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

ЧТО ТАКОЕ КАРБОКСИТЕРАПИЯ

15 богемних прикрас для зустрічі Нового року

Із нової колекції SOVA

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Цього разу ми будемо зустрічати Новий Рік у незвичних для нас умовах, без гучних вечірок, подорожей, але у колі найближчих для нас людей. Тому важливо, щоб кожна жінка почувалася особливою святкової ночі.

Напередодні Нового року ювелірний дім SOVA презентує богемну колекцію прикрас MUSE, які зроблять навіть щоденний образ святковим та надихнуть на нові звершення.

В зйомці для нової колекції команда SOVA відтворила ностальгічну атмосферу 70-х, коли всі чекали на святкування Нового року вдома або у друзів. Час революції у світі моди. Саме цього десятиліття мода припинила орієнтуватися на встановлені стандарти, що перетворило одяг в інструмент самовираження, яким він лишається до сьогодні. Тож в кампанії для MUSE Наталія Гоцій (обличчя колекції) приміряла образи, що перебувають на межі богемного шику та ретро класики 70-х, основним акцентом образів стали прикраси з нової колекції.

До колекції MUSE увійшли 15 прикрас — довгі кольє-ланцюги, сережки та моносережки, кольє-чокери, браслети та каблучки з рухомими елементами. Колекція виконана у трьох кольорах золота — жовтому, білому та рожевому, доповнена вставками із золотого мережива та білих перлів. Прикраси легко комбінуються між собою та з іншими колекціями SOVA.

БЕСКОНЕЧНАЯ ЖЕНСТВЕННОСТЬ

Відео дня: учасниці «Жіночого Кварталу» про курйози та сімейні традиції на Новий рік, частина 2

Відео дня: учасниці «Жіночого Кварталу» про ідеальний новорічний подарунок і мрії на 2021 рік, частина 1

Платья Дженнифер Лопес: 11 соблазнительных нарядов певицы

Insta-отчет: что носят fashion-блогеры этой зимой

10 фильмов о принцессе Диане