11 комфортних суконь на кожен день від українських брендів

Зручні моделі для зимових образів

Попри те що погода аж ніяк не радує нас теплом, це не привід відмовлятися від тих елементів гардероба, до яких ми звикли в інші сезони, як-от від сукні. Якщо поєднати цю річ із теплим верхнім одягом чи різноманітними аксесуарами, наприклад з колготками, то можна сміливо створювати з нею повсякденні зимові образи.

Одягнути до офісу, для родинної прогулянки чи посиденьок з подругами в кав’ярні. Сукня — універсальна річ, яку непотрібно тримати лише для особливих приводів і яка згодиться для будь-яких буденних образів. А щоб упродовж дня вам було зручно й затишно, необхідно звернути увагу на практичні моделі, чимало яких можна знайти серед асортименту українських брендів. Так, Coosh, Fashionista й O.Taje пропонують скласти образ із силуетними сукнями максі, Must Have демонструє джинсовий варіант із рельєфами, а YS — річ, натхнену народними мотивами. Великий вибір моделей серед колекцій брендів дозволяє експериментувати з кольорами, формами, довжинами та тканинами. 

Ми підготували для вас добірку з 11 суконь від українських виробників, які стильно доповнять щоденні образи і при цьому дозволять почуватися комфортно.

YS by Yanis Stepanenko

O.Taje

My x My

Knitlab

Must Have

Coosh

iam

J’amemme

Daff

Fashionista

Jul


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали