10 зручних речей для домашнього відпочинку від українських брендів

Затишні кардигани, светри та світшоти

Незамінних речей у гардеробі може бути справді багато. Хтось вважає, що у кожній шафі має бути кілька пар джинсів, які можна з усім поєднати в щоденних образах, для когось найголовнішими елементами є святкові сукні, що завжди чекають свого найкращого часу, а багато хто не може обійтися без аксесуарів, наповнюючи свій модний арсенал сумками різних форм, капелюхами, яскравими шкарпетками чи прикрасами. Усі ми маємо той одяг, без якого не уявляємо своїх повсякденних аутфітів. Проте по-справжньому важливим у гардеробі кожної з нас є домашній одяг. Саме він дарує нам затишок і комфорт після важкого дня, даючи можливість розслабитися в атмосфері рідного дому. 

Знову ж таки, у всіх нас можуть бути різні уявлення про ідеальний домашній одяг. Спортивні костюми оверсайз, теплі піжами чи об’ємні в’язані кардигани. Якраз останні є, певно, у кожній шафі, адже завдяки універсальності та зручності їх ніколи не хочеться знімати. А якщо ви досі в пошуках стильних і комфортних речей для дому, на допомогу приходять українські бренди. У своїх останніх колекціях наші виробники продемонстрували широкий вибір кардиганів, джемперів, светрів і худі. Пухнасті моделі від Papaya, спортивні варіанти від Norba чи теплі та яскраві від O.Taje. 

Зібрали для вас 10 кардиганів, в’язаних светрів та світшотів, які представили українські бренди для домашнього відпочинку. 

O.Taje

Papaya

Alice K

usual

Norba

Knitlab

Low Posh

The Lace

Vish

Blast Out Studio


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали