MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

5 СПОСОБОВ НОСИТЬ БЕЛЫЕ ДЖИНСЫ В ЭТОМ СЕЗОНЕ...

СКАНДАЛЬНА КУРТКА МЕЛАНІЇ ТРАМП ТА ІНШІ МОДНІ...

5 ФІЛЬМІВ, ФІНАЛ ЯКИХ ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ПЕРЕДБАЧИТИ...

ЯК НАСПРАВДІ ВАРТО СВЯТКУВАТИ 8 БЕРЕЗНЯ:...

Як виглядає ізраїльська мода: топ-5 брендів Tel Aviv Fashion Week

Ольга Дячук продовжує досліджувати локальні Тижні моди та відкривати нові імена у fashion-індустрії, котрі колись можуть прозвучати на весь світ

Фото: Gindi TLV Fashion Week, Оксана Майжара

Здається, редактори модних видань вже давно живуть за графіком основних Тижнів моди, підлаштовують свої плани та відпустки під покази Chanel чи Balenciaga. Альянс чотирьох модних столиць світу (якщо ви забули, це Париж, Мілан, Лондон та Нью-Йорк) виглядає, як синдикат, учасниками котрого прагнуть стати всі молоді і не дуже дизайнери на планеті. Альтернативою цьому можуть стати локальні Тижні моди, котрі останні кілька років все більше привертають увагу міжнародної преси. Мені подобається слідкувати за тим, що відбувається у fashion-індустріях (якщо такі взагалі існують) різних країн, як ментальне та національне впливають на формування смаку дизайнерів. Не так давно я подалася до Латвії, аби зрозуміти прибалтійську моду, а наступною моєю точкою став Тель-Авів.

Місто молоді, хіпстерська столиця, земля безкінечних вечірок – приблизно це я чула про Тель-Авів. Приблизно це я і побачила там. Gindi TLV Fashion Week існує лише 5 сезонів, і це помітно у багатьох аспектах: з одного боку – аудиторія та організація заходу не дотягує до рівня багатьох навіть локальних Тижнів моди, з іншого – відчувається свобода і можливість змінюватись, формувати та ліпити той Fashion Week, про який тут так мріють. Водночас, в ізраїльській моді є те явище, котрого так бракує українській: нові імена і бренди органічно вживаються з марками з 70-літньою історією. Отже, 5 найцікавіших показів Gindi TLV Fashion Week:

Maskit

Один з тих самих брендів, котрі є невід’ємною частиною історії моди в Ізраїлі. Заснований був у 1945 році Рут Даян, котра і зараз, в свої 100 років вражає енергійністю. З того часу марка пережила і злети, і військовий час, і фінансові кризи, а зараз проходить добу відродження з новим креативним директором – Шарон Таль. Дизайнерка у своїй кар’єрі встигла попрацювати з такими світовими іменами, як Lanvin та Alexander Mcqueen, і це суттєво позначається на нових колекціях консервативного Maskit.

 

#ginditlvfashionweek @maskitdesign #tlvfashionmall @mottyreif @mikibuganim @tlvfashionmall @izsak @marcoren1 @idocvm

Публикация от TLV FASHION MALL (@tlvfashionmall)

Shenkar

Shenkar College of Engineering, Design and Art – один з десяти найвпливовіших навчальних закладів у сфері моди, серед його випускників числиться і Альбер Ельбаз, колишній креативний директор Lanvin та Yves Saint Laurent. Традиційно студенти коледжу показують свої кращі роботи на місцевому Тижні моди, і варто сказати, що цього разу Shenkar знову підтвердив свій високий статус.

Galia Lahav

Бренд з 30-літньою історією спеціалізується на весільній та вечірній моді. Особливою перемогою та точкою в історії марки його засновниця Галя Лахав вважає дебют на Тижні моди Haute Couture в Парижі. І якщо у Франції бренд презентував вишукані та вечірні максі-сукні, то під час показу на Gindi TLV Fashion Week моделі виходили в диско-образах, оздоблених паєтками або матеріалами з голографічних матеріалів.

 

#runway @galialahav #ginditlvfashionweek #tlvfashionmall @mottyreif @mikibuganim @tlvfashionmall @izsak @marcoren1 @idocvm

Публикация от TLV FASHION MALL (@tlvfashionmall)

Chana Marelus

Ще один бренд, котрий займається кутюром та «нарядною» модою. Всеможливі пастельні відтінки, напівпрозорі матеріали, вишивка та інкрустація ручної роботи, волани – усе це було на показі Chana Marelus в Тель-Авіві. Довгі сукні, цільова аудиторія яких – наречені або гості червоних доріжок, продаються, як в Європі, так і в Нью-Йорку, а уважність дизайнера до деталей просто вражає.

Portay

Марку зі зворушливою сімейною історією заснувала дизайнерка Дані Вінстра, котра належить до відомої династії кравців. Назва бренду походить від дівочого прізвища Дані – Портная, саме це ім’я вона обрала, аби вшанувати пам'ять дідуся. Сама Вінстра навчалася в нью-йоркському Fashion Institute of Technology, працювала з такими марками, як J.Mendel та DVF (Diane von Furstenberg).

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

«Золотой Голливуд» и виртуальная реальность: все, что нужно знать о Неделе моды в Милане

Дневники ELLE Lounge: Алексей Гладушевский, Яна Алтухова, Леонид Мартынчик и другие гости второго дня UFW

Пирог из слоеного теста с сосисками: пошаговый рецепт

9 правил как вывести лишнюю воду из организма и избавиться от отеков

Как сделать волосы густыми: отвечает эксперт