Як стильно міксувати прикраси

Приклади з подіумів

Жоден образ не буде повноцінним та завершеним без аксесуарів, зокрема й прикрас. Вони, як і спеції у страві, можуть бути допоміжними й відтіняти основні «продукти», наприклад сукню чи жакет, або ж грати головну роль та перетягувати на себе всю увагу. Тож важливо навчитися складати цілісний аутфіт, правильно розставляти в ньому акценти та міксувати прикраси між собою.

Сьогодні ми зібрали для вас найбільш актуальні поєднання прикрас, продемонстровані дизайнерами на Тижнях моди. 

Мікс металів

Як стильно поєднувати прикраси

Зробити аутфіт більш цікавим, але водночас легким допоможе поєднання металів. Проте варто обрати один основний метал, а другий зробити вкрапленням в образ.

Досягти бажаного ефекту можна, поєднавши різні метали не тільки в браслетах, кольє чи навіть сережках, а й в інших аксесуарах: наприклад, обрати срібну підвіску та окуляри із золотою оправою.

Звісно, йдеться не лише про золото і срібло, а й про мікс жовтого і рожевого золота в образі та інші фініші металів.

Мікс стилів

Як поєднувати прикраси

Щоби ваш образ не був перенасичений одним стилем, можна поєднати різні напрями в прикрасах, наприклад до елегантного намиста з перлинами додати більш грубий ланцюжок або до класичного годинника — інфантильний браслет.

Спершу це може здатися досить ризикованим, проте, відкинувши всі страхи, ви відкриєте величезне поле для експериментів. Для початку можна обирати менш радикальні поєднання та спробувати міксувати прикраси, які мають щось спільне, наприклад елементи в одній кольоровій гамі.

Мікс довжин

Як поєднувати прикраси

Один із улюблених прийомів сучасних фешіоніста — багатошаровість — може використовуватися не лише в одязі, а й у прикрасах. В обох випадках є одне правило — мікс довжин. Якщо ви поєднуєте в образі два чи навіть більше кольє, вони мають бути різними за довжиною. Це допоможе уникнути ефекту неохайності в образі.

Мікс пропорцій

Як поєднувати прикраси

Не варто боятися непропорційних образів, особливо якщо йдеться про прикраси. Цього сезону спробуйте одягати різні сережки, наприклад, одну обирайте невеличку, а другу — масивну, акцентну.

Цей пункт стосується й інших прикрас, а в деяких випадках він навіть стає правилом. Наприклад, якщо ви одягаєте на одну руку дві каблучки, не обов’язково одягати дві й на другу, або якщо на вашій лівій руці браслет і годинник, ви можете залишити праву зовсім без прикрас.

Масивні елементи

Як поєднувати прикраси

На подіумах було продемонстровано дуже багато різноманітних масивних прикрас, зокрема браслетів. Уже не перший сезон це є безперечним трендом, однак ми все ще часто відмовляємося від нього на користь більш стандартних елементів, адже не знаємо, як таку річ інтегрувати в образ.

Насправді тут усе простіше, ніж може здатися на перший погляд. Масивним прикрасам варто дозволити зіграти їхню головну роль та залишити їх наодинці.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали