Головні світові фешіоніста та інфлюенсери носять вінтаж, тому що інтелектуальна мода на нинішньому етапі порядкує у fashion-індустрії. Вторинне споживання приводить до того, що головні гравці модної сфери створюють колаборації, у яких нові колекції доповнюють вінтажними прикрасами або аксесуарами, зокрема The Row, а також продають вінтажні речі бренду на своїх платформах, як-от Gucci на платформі Vaulet.
Як не переборщити з вінтажем? Як комбінувати вінтаж та нові колекції? Про це розповідає вінтажистка Катерина Вейпан (KIRA VINTAGE) на прикладі своїх образів.
Аксесуари та акценти
Я за грамотні акценти та комбінування нових колекцій та вінтажу, адже саме це надає будь-якому образу лоску. Нові джинси, біла майка, простий жакет + вінтажна сумка Hermès Kelly, вінтажні кліпси CHANEL та вінтажні туфлі Manolo Blanik (точно такі, як у Керрі із серіалу «Секс і місто») — це запорука успіху.
Сукня, джинси, сорочка можуть бути абсолютно простими, не важливо, куплені вони у масмаркеті або бренді люкс-сегменту. Важливий крій, тканини та те, який вигляд річ має на вас. Однак прикраси та аксесуари — це дуже важливий елемент образу.
Жакети
Вінтажні жакети — це чудові речі, крій у яких значно кращий, ніж у сучасних моделей. Мої фаворити: Chanel, YSL, Valentino, Escada.
Вінтажні хустки
Вінтажні хустки — предмет обожнювання та колекціонування фешіоніста в усі часи, а зараз тренд, який допоможе вам зробити свій образ особливим.
Хустки Hermès, Gucci, YSL та CELINE — це картини, які ви можете носити на собі. Вони стануть не лише розкішним предметом гардероба, а й, можливо, стартом вашої колекції.
Остання і найважливіша порада, яку хочу дати: якщо ви ще не пробували, поки не вмієте носити вінтаж або боїтеся переборщити, почніть із прикрас. Це завжди безпрограшний варіант, який проведе вас у чудовий вінтажний світ.
Нагадаємо, що раніше експертка розповідала, як грамотно носити вінтаж.