Великі зміни у світі fashion: білий — це новий чорний

Розповідає стилістка Ольга Топольницька 

Ви, напевно, вже звернули увагу на те, що зараз «перехід на світлий бік» відбувається буквально. Ми все частіше обираємо білий або близькі до нього кольори замість звичного чорного. Виявилося, це має цілком логічне пояснення: ми більше не хочемо поглинати енергію, ми хочемо відбивати її.

Образ у білому кольорі

Так, індійський мудрець-містик Садхгуру вважає, що наша енергія та психологічна стабільність залежать саме від кольору, і рекомендує обирати білий одяг у ситуаціях, коли ви не в змозі щось контролювати.

«...Якщо ви перебуваєте в областях, просторах та ситуаціях, де у вас немає контролю над тим, що відбувається навколо, — завжди рекомендується носити біле. Якщо ви виходите, завжди надягайте біле, тому що ви не знаєте, що відбувається у світі навколо вас, ви не знаєте, що відбувається в головах оточуючих, які думки, які емоції несуть люди. Білий колір дає людині певний захист, тому що вона все відбиває. Мова не лише про світло, а й про саму енергію. Своєю чергою, чорний колір усе поглинає».

Садхгуру

Джерело: WikiMedia

Fashion-світ також обирає білий. Зокрема, Белла Гадід під час Тижня моди в Парижі просто на подіумі вбралася в білу футуристичну сукню-комбінацію Coperni, нанесену власноруч Себастьєном Меєром і Арно Вайаном, засновниками ультрасучасного паризького лейблу. На останньому показі Sacai, який був майже повністю виконаний у білому кольорі, одна з моделей вийшла на подіум у білій сукні зі слоганом I got a feeling I’m gon’ be alright, що лише підтверджує думку: якщо ти в білому — з тобою все гаразд, ти захищений.

 • Instagram: @coperni
  Instagram: @coperni
 • Instagram: @coperni
  Instagram: @coperni
 • Instagram: @sacaiofficial
  Instagram: @sacaiofficial
 • Стиліст Ольга Топольницька
  Стиліст Ольга Топольницька

Автор: Ольга Топольницька


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали