Улюблені музи: 10 жінок, які надихали Карла Лагерфельда

Від Інес де ля Фрессанж до Лілі-Роуз Депп

«Стати частиною оточення Карла Лагерфельда означає постійно тримати певну планку», — говорила про співпрацю з дизайнером одна з його муз Каролін де Мегре.

Сьогодні з нагоди 90-ї річниці від дня народження легендарного модельєра Карла Лагерфельда, згадуємо жінок, які його надихали протягом усього життя.

Інес де ля Фрессанж

Інес де ля Фрессанж

З 1983 року Інес де ля Фрессанж була «найбільшою любов`ю Лагерфельда», поки після шести років співпраці в них не трапилася серйозна сварка. Усьому виною стала зйомка Інес для бюста Маріанни, яку Карл назвав «святом вульгарності». Кожен залишився при своїй думці, а шляхи кутюр`є та моделі розійшлися на довгих 20 років. Але невдовзі серце Карла розтануло, і він запросив свою музу на показ колекції Chanel SS`2011. Там і сталося велике примирення.

Каролін де Мегре

Каролін де Мегре

Модна дружба Карла та Каролін почалася ще у дев`яностих. Якось модель провела у Chanel три тижні, протягом яких дизайнер буквально на ній створив усю лінійку. Коли де Мегре було 37 років, Лагерфельд знову запросив її взяти участь у показі. А у 41 француженка стала глобальним амбасадором бренду.

Кейт Мосс

Кейт Мосс

Співпраця Карла та Кейт розпочалася у 2003 році, коли 29-річна модель з ультракороткою стрижкою та у сукні з паєток взяла участь у показі бренду. Упродовж наступних років Кейт знімалася для кампейнів аромату, позувала для лукбуків колекцій і залишалася однією з головних муз дизайнера.

Клаудія Шиффер

Клаудія Шиффер

Зустріч німецької моделі та дизайнера відбулася у 1990 році, коли Клаудія лише розпочинала свою модельну кар`єру. Карл був зачарований білявою німкенею і запропонував їй постійний контракт. Він зазначав, що ходити подіумом недосвідчена Шиффер може так само як і по вулиці. Їхня співпраця тривала сім років, а теплі дружні стосунки — до кінця життя Лагерфельда.

Ванесса Параді

Ванесса Параді

Ванесса стала обличчям аромату Coco від Chanel, коли їй було лише 20 років. З того часу співачка, акторка та модель регулярно з`являлася в рекламних кампаніях модного Будинку.

«Це не робота, це насолода. Я щасливий поряд з тобою», — якось сказав їй Карл Лагерфельд.

Блейк Лайвлі

Блейк Лайвлі

Зірку серіалу «Пліткарка» Карл називав «американською мрією». Дизайнер не лише зробив її обличчям лінії аксесуарів Chanel Mademoiselle, а й присвятив одну із сумок і навіть писав їй листи від руки.

Кара Делевінь

Кара Делевінь

«Вона особистість. Вона як Чарлі Чаплін у світі моди. Вона геній. Мов персонаж німого кіно за його межами. Я хотів би побачити її саме в німому кіно, а не в розмовному, бо вона надакцентує рух. Дівчата обожнюють її, так само як раніше Кейт Мосс. Вони всі хочуть бути такими ж вільними, як вона», — говорив в одному з інтерв`ю Карл.

Крістен Стюарт

Крістен Стюарт

Карл Лагерфельд називав зірку «Сутінок» «особистим сортом героїну». Він був у захваті від її подібності з Коко Шанель і всіляко обігравав це в рекламних кампаніях модного будинку.

«Крістен — справжня особистість. Я не можу порівняти її з жодною іншою акторкою, вона — по-справжньому сучасна. Вона ідеальне втілення сучасного образу Chanel», — відгукувався він про свою музу.

Кайя Гербер

Кайя Гербер

Кайя Гербер пішла стопами зіркової матері та вже в 16 років стала затребуваною моделлю у світі високої моди. У 2017-му донька Сінді Кроуфорд стала обличчям бренду Chanel, у 2018-му взяла участь у рекламній кампанії його сумок, брала участь у модних показах бренду і спільно з Лагерфельдом навіть представила колекцію одягу.

Лілі-Роуз Депп

Лілі-Роуз Депп

Дочку своїх давніх приятелів Джонні Деппа та Ванесси Параді Карл знав практично з пелюшок. З ранніх літ він вважав дівчинку мініатюрною копією її зіркової матері. Перший контракт із Chanel Лілі-Роуз Депп уклала у 16 років. Пізніше в одному зі своїх інтерв`ю Лагерфельд співав хвалебні оди моделі та пророкував їй велике майбутнє.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали