Українська естетика у новій колекції BEVZA SS’23

Традиційні елементи у кожній деталі 

Свою нову колекцію SS’23 українська дизайнерка Світлана Бевза присвятила Батьківщині — Україні. З огляду на повномасштабну війну, що розгорнула Росія на території України, Бевза представляє повну надії колекцію, присвячену країні, яку вона називає домом. Колекція уособлює собою візуальний голос сьогоднішньої України, яка просякнута війною, але продовжує боротьбу та оптимістично дивиться в майбутнє. Натхнення Бевза черпала з образу жінки в полі, яка збирала пшеницю для рідного краю.

«Наша Батьківщина родюча, родить те зерно, яке годує багато країн світу, це одна з головних речей, за які ми боремося», — говорить Світлана.

Як і в минулих сезонах, колекція BEVZA SS’23 містить важливі українські культурні символи, такі як колосок, що нагадує про один з основних експортних товарів країни — пшеницю, ресурс, який сильно постраждав через російську агресію. Колосок також є символом родючої землі України. Цей мотив можна побачити у фірмових прикрасах бренду, а в новій колекції колоски з’являються у фактурах та деталях на сукнях. Спідниці та сукні з колекції також відсилають нас до традиційного крою спідниці «плахти», яку жінки носили під час жнив пшениці. Форми рукавів на жакетах навіяні традиційними сорочками. Традиційні елементи в’язання гачком із символом священної зірки можна побачити на футболках та сукнях, а хустка, яку споконвіку носять українки, втілена в елегантних вечірніх сукнях. Українська культурна спадщина помітна в усій колекції.

Інші елементи колекції відповідають фірмовій естетиці Бевзи. Чисті лінії та прості й разом з тим делікатні вирізи поєднуються з драпіровками, морськими деталями та несподіваними елементами дизайну. Бевза вважає, що головний атрибут краси — це простота.

Свідоме споживання також є однією з основних цінностей бренду. Із залишків тканини виготовляють сукні, що є ще одним підходом до екологічності. Процес створення такої сукні займає багато часу, оскільки кожна деталь викроюється дбайливими руками кравців, а потім деталі збираються в одне ціле. Варто зазначити, що колекція весна-літо — 2023 повністю виготовлена в Україні.


Реклама

Популярные материалы

Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Instagram-тренд: як носити светр замість шарфа


Читайте також
Популярні матеріали