Технології у сюрреалістичному баченні: колекція Schiaparelli Haute Couture Spring 2024

Різноманіття механічних деталей і видовжених форм

Цьогорічний паризький Тиждень високої моди розпочався з показу колекції Schiaparelli. Джерелом натхнення для створення лінійки послужили новітні технології, що знайшли своє сюрреалістичне відображення в більшості представлених речей. 

Серед основних елементів, які приковують увагу, — широкі заокруглені плечі, V-подібні каркасні форми, ремені й навіть луска. У виборі головних кольорів колекції артдиректор Даніел Розберрі зупинився на базових чорних, білих і бежевих відтінках, не зосереджуючись на яскравих тонах. Натомість вражати бренд вирішив, як завжди, деталями. Під час створення лінійки використовувалося чимало механічних елементів: мікросхеми, калькулятори, телефони з кнопками, що доповнювалися дротами, сріблястими ланцюжками й зеленими чипами, які немовби запозичили з розібраного комп’ютера. Поміж моделей, які представляли образи, вийшла й Меггі Мауер у total white, несучи на руках імітацію дитини, створену з металу, кристалів і тих же технічних частинок.

Цього разу обійшлося без шаманського приладдя й гігантських морд тварин, головна увага все ж приділялася формам і дрібним деталям. Чимало суконь лінійки були представлені з масивним видовженим верхом у вигляді різних фігур і витонченим вільним низом. На деяких речах, зокрема сумках, також прослідковувався цікавий елемент у вигляді замкової шпарини. 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали