Слово стилісту: як працювати з аксесуарами в образі

Розповідає стилістка й засновниця освітнього проєкту MODETON Ольга Галушка

Знаєте, є такі вироби, від яких починає паморочитися в голові та стає незрозуміло, як, з чим і куди. Але все, що лякає, робить наш гардероб сильнішим. Саме тому мова піде про аксесуари.

Це справді біль і феномен, адже аксесуари — це така ж річ, як й інші в нашому гардеробі. Якщо ми вміємо придбати футболку, то повинні вміти й сумку чи ремінь обрати, але не все так легко.

Перш за все, аксесуарна група (під нею я маю на увазі сумки, прикраси, ремені, головні убори, окуляри) повинна відповідати вашому ритму життя та настроям. Впевнена, ви вже багато чули про це, але чи справді речі, які живуть у ваших шафах, такі? Чи справді протягом тижня ви доповнюєте свої образи різними сумками, чи рука кожного ранку тягнеться за однією?

Проаналізуйте, що насправді є, а що потрібно вам на щодень, відштовхуючися від зайнятості, дрес-коду та ритму.

Спробуйте зробити цей крок та відійти вже від типових форм до дещо цікавіших, і мова далеко не про трендові моделі. Більшість виробів у вас у шкірі чорного кольору, додайте неочікуваності у вигляді фактури, яка вам не притаманна: замші, глянцевої шкіри чи навіть золотого фінішу.

Досить часто один аксесуар в образі здатний трансформувати ваш вигляд. Спробую навести приклад: сукня, поверх жакет, високі гольфи та цікава маленька сумка пірамідної форми та ще й у фісташковому кольорі. Саме ця маленька сумка здатна зробити образ смачнішим та приємнішим.

Аксесуари, які раніше тільки чекали свого часу чи особливої події, тепер хочуть працювати й у повсякденних образах, не тримайте їх на потім.

Візьміть улюблений клатч, хустинку, брошку чи активну прикрасу та сформуйте образ, не просто доповнюючи його ними, а щоб саме цей аксесуар виступав вектором уваги, і все крутилося навколо нього.

Колір, фактури, цікаві елементи, принти — це те, чого часто не вистачає в аксесуарній групі, вийдіть за межі гардеробного комфорту та додайте їх.

Найпростіший спосіб це зробити — відчути, яку частину тіла вам хочеться зробити активною, на якій зоні в образі хочеться акцентувати. Досить часто у мене це ноги, шия, руки та щиколотки, саме туди я направляю всю увагу та йду неочікуваними стежинами.

Актуальність моделей повинна проявлятися в кожному виробі в аксесуарній частині, адже саме ці речі відчуваються лідерами в образі. Також зверніть увагу на асиметрію, вона додає непередбачуваності.

Весняно-літній гардероб почасти потребує вільного простору, тому рекомендую робити не більше двох чи трьох акцентів в образі.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали