Слово стилісту: як підібрати джинси за типом фігури

Розповідає стилістка й засновниця освітнього проєкту MODETON Ольга Галушка

В епоху індивідуальності та популяризації свідомого споживання хочеться, щоб у власному гардеробі були речі, які не втрачатимуть актуальності, погоджуєтеся?

До таких речей часто належать вироби, у яких не з першого погляду зчитується гендерна приналежність. Мова йде про універсальні речі, такі як джемпери, сорочки, джогери, штани, піджаки та, найголовніше, джинси. Такі комфортні, такі улюблені! 

CHERESHNIVSKA

Спробуємо посягнути на святе і знайти ідеальні за всіма критеріями джинси, які підкреслять лінії саме вашої фігури та стильові вподобання.

Що ми точно не додаємо у власні гардероби? Серйозно, навіть не гайте часу на примірку!

  • Висвітлений по всій довжині денім, який здебільшого виглядає неактуально та часто додає зайвого візуального ефекту розширення.
  • Укорочені моделі, особливо скіні. Саме такі джинси потребують додаткових зусиль та практичних умінь під час стайлінгу.

AISENBERG

  • Джинси mom. Ця модель уже віджила своє. Так, ми всі її любили, але час прощатися. Повірте, на зміну прийшли цікавіші силуети, які краще працюють із зовнішністю.
  • Мішкуваті вироби, які візуально зменшують зріст і спотворюють пропорції. Гіпертрофований об’єм у нижній частині тіла? Нам потрібно не це.
  • Надто тонкі джинси, які не тримають форму. Через такі вироби ми отримуємо розмитий контур фігури та нечіткий силует. 

CHERESHNIVSKA

  • Джинси з необробленим нижнім краєм. Такі моделі можуть виглядати неохайно і не сприяють завершеності образу.

Джинси зроблять ваші ноги та сідниці справді довершеними, якщо будуть підібрані з урахуванням форми фігури.

Форма А

Акцент у такій фігурі спрямований на нижню частину тіла, часто стегна дещо об’ємніші порівняно з плечима. Для такого типу фігури ідеально підійде середня посадка, моделі палаццо та вироби прямого крою з більш цупкого деніму.

AISENBERG

AISENBERG

Форма X

Фігура такої форми виглядає збалансовано, не виражена різниця в об’ємі стегон та плечей, основний маркер — чітко окреслена талія. Для такого типу фігури підходить будь-яка посадка — від високої до низької, моделі прямого крою, палаццо, а також кльош.

 REVICLO BY MARKOVA

MATCH

Форма H 

Жінкам, які мають збалансовану фігуру, але не з такою окресленою талією, як у Х, рекомендую середню посадку, моделі прямого та напівприталеного крою (slim fit).

AISENBERG

REVICLO BY MARKOVA

Форма О

Основна увага в цій формі фігури спрямована на талію, яка зазвичай об’ємніша порівняно з плечима та стегнами. Правильна посадка для такого типу фігури — середня. Моделі, які матимуть виграшний вигляд, — палаццо та кльош.

REVICLO BY MARKOVA

MATCH

Форма V

Акцент у такій фігурі спрямований на верхню частину тіла, часто плечі дещо об’ємніші порівняно зі стегнами. Саме тому висока та середня посадка буде більш виграшною, аніж низька. Моделі, які вдало підкреслять вашу фігуру, — палаццо та прямі. Вам також можна експериментувати з додатковими накладними кишенями в зоні стегон.

AISENBERG

REVICLO BY MARKOVA

Форма I

Власниці такої фігури мають більш модельну та вертикальну фігуру, що дозволяє сміливо обирати будь-які фасони, починаючи з прямих і завершуючи кюлотами. Доречними будуть аплікації, накладні кишені, незвичні форми та силуети, моделі, які візуально додають фігурі акцентів у нижній частині тіла, створюючи цікавий силует.

REVICLO BY MARKOVA

MATCH

Хочете, щоб нова пара джинсів працювала в гардеробі та стилізувалася в різних комплектах і стильових напрямах, таких як casual, smart-casual, драма, гранж та інші? Обирайте вироби без зайвого декору, принтів та логотипів. Проте в колірній гамі можлива свобода вибору, адже рамки та модні стереотипи про те, що світлий денім — тільки для теплого сезону, а темний — для холодного, давно розмиті.

Бажаю вдало експериментувати зі стилем та знайти свою ідеальну пару джинсів, у якій ви виглядатимете стильно і почуватиметеся впевнено.

Текст: Ольга Галушка


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали