Слово стилісту: найцікавіші події в рамках Тижня моди в Парижі

Розповідає стилістка й засновниця освітнього проєкту MODETON Ольга Галушка

Щойно повернулася з Парижу та привезла із собою модні пам’ятні враження, якими й поділюся з вами. Виставки, музеї та презентації, які стали ключовими.

Виставка LA MODE EN MOUVEMENT

Вона поєднує в собі спорт та моду, що особливо актуально напередодні Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі. Як і багато інших знакових виставок, відбувається в Musée de la Mode de la Ville de Paris. Понад 200 експонатів, які репрезентують історію моди від 18-го століття до сьогодні. Деякі з них були передані в музей з колекцій домів моди Chanel та Hermès.

Виставка Didier Ludot

Виставка в садах Пале-Рояль з вінтажними кутюрними нарядами Balenciaga, Christian Dior, Stephane Rolande. Натрапила на неї випадково, прогулюючись садами. Але ці неймовірні роботи в бутику та на вітрині хочеться переглядати годинами.

Презентація українського бренду Litkovska

Лілія Літковська представила колекцію UNDERWATER із глибоким змістом переродження, основні мотиви якої навіяні нещодавнім походом дизайнерки в Гімалаї. Такої функціональності в колекції бренду я ще не бачила. Мені дуже сподобався підхід, у якому є мікс туристичного спорядження, а саме термосів та спальних мішків, у руках моделей, зі складним архітектурним і знаковим кроєм виробів бренду.

Виставка «Не забувай мене»

На ній представлені виняткові роботи українських митців, таких як Юлія Беляєва, Тимур Постовий, Маша Сільченко, Норман Бренедт, Саша Тебул та APL315. На картинах зображені символи з одеських підземних катакомб, які є найстарішими у Східній Європі. Найбільше мене вразила робота Тимура Постового, де митець показує, що наше життя наповнене абсолютно дивовижними мотивами, але через те, що ми живемо в ньому, сприймаємо його як щось дуже буденне і стандартне. Наша буденність за своєю природою є унікальною та навіть сюрреалістичною, вважає митець. Роботи Тимура виконані на простирадлах.

Шоурум українських дизайнерів Angel for Fashion

Він прочинив колекції майбутнього сезону таких українських брендів, як Gudu, ELENAREVA, PODYH, My Sleeping Gypsy та багатьох інших. Селекція виробів чудова, обіцяю, що в новому сезоні українські бренди будуть вас по-доброму дивувати.

Виставка-ретроспектива Iconic Avedon

Присвячена 100-річчю іконічного американського фотографа Річарда Аведона, який зробив знакові портрети для таких людей, як Мерилін Монро, The Beatles, Габріель Шанель та багатьох інших. Фотографія 1955 року «Довіма і слони» стала найдорожчою модною фотографією в історії. Крім того, сукня, у якій відома модель зображена на фото, також представлена в галереї. Це робота асистента Діора — тоді ще нікому не відомого Іва Сен-Лорана.

Шоурум бренду BEVZA з презентацією колекції осінь-зима — 2024/25

Вироби, які нагадують тісто, сукні-фартухи, крій, натхнений традиційним українським кожухом XIX століття, — усе це чудово поєднується з цінностями бренду та вдало репрезентує українську культуру.

Деякі з цих виставок будуть представлені в Парижі ще певний час, тож пориньте з головою в чудові роботи геніальних митців, як зробила це я.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали