Слово стилісту: 5 вічних моделей кросівок

Розповідає стилістка й засновниця освітнього проєкту MODETON Ольга Галушка

Хочу привернути вашу увагу та почати статтю тим, що в гардеробі стилістки, яка пише цю статтю, усього п‘ять пар кросівок. Не знаю, чи це багато, чи мало, але три з них спеціалізовані — для занять спортом. У моєму гардеробі одні й ті ж кросівки живуть роками, тому я розумію, як обрати вічні моделі та свого роду класику жанру.

Вибір своєї пари — доволі цікава та клопітка справа, якщо враховувати тенденції, актуальність, кількість брендів і моделей. Уже декілька років, як мені приносять шалене задоволення кеди, які натхнені естетикою 70-х років. Такі нам запропонували бренди Onitsuka Tiger і Kachorovska, а також Dries Van Noten, який представив свою інтерпретацію цієї культової пари, що полонила мій гардероб. Ті дві пари в моєму гардеробі, які не для спорту, саме такі — з легким ретроефектом.

Kachorovska

Dries Van Noten

 

Onitsuka Tiger

За що я так люблю цю модель, запитаєте ви? За її універсальність та всебічну комбінаторику. Це саме той варіант, який легко міксується з будь-яким стильовим вектором і гардеробом: як більш гламурним, так і casual, романтикою, та й еклектикою.

Наступними фаворитами, які зайняли почесне друге місце в категорії «вічні кросівки», стали Adidas Samba. Завдяки грайливим кольорам і зрозумілій подачі такі кросівки чудово підходять як до чистих образів, так і до насичених деталями й аксесуарною групою.

Adidas Samba

Nike Cortez — улюблена пара багатьох не тільки через дизайн, але й через особливий комфорт і дещо завищену підошву, яка дає можливість зробити свої 10 000 кроків з легкістю.

Nike Cortez

Загалом мені подобається тенденція до адаптації кросівок різного об’єму й призначення в повсякденні луки та навіть до, здавалося б, дуже полярного стилю в одязі. Саме тому таку популярність зараз здобули бренди Asics та Salomon — взуття, яке повинне було з`являтися в горах і на пробіжках, але натомість заполонило вулиці. Комплекти з такими перебільшеними парами мають свій шарм.

Salomon

Asics

Ну і не можу не згадати звичайні білі кеди з плоскою підошвою. Це достатньо мінімалістична пара, що легко доповнить гардероби тих жінок, які люблять комфорт, проте хочуть формувати більш статусні образи. Рекомендую таке взуття стилізувати з костюмами та сукнями.

Saint Laurent

Під час вибору кросівок основну увагу звертайте на деталі, фактури, кольори, щоб вони були співзвучними з вашим гардеробом та одягом, який ви найчастіше стилізуєте. Бажаю максимального комфорту та стильних образів!


Реклама

Популярні матеріали

«Я вірю в ефект наслідування — що більше людей бачать і чують про...


Як у кіно: шукаємо культові образи й локації з улюблених серіалів за...


Зірка «Бріджертонів» Нікола Кохлан стала обличчям нової кампанії...


Читайте також
Популярні матеріали