Слово стилісту: 5 практичних порад дівчатам невисокого зросту

Розповідає стилістка й засновниця освітнього проєкту MODETON Ольга Галушка

Petite — визначення, яке описує жінок невисокого зросту та вказує на мініатюрність у фігурі й пропорціях. У своїй роботі, стилізуючи гардероби, я часто зіштовхуюся з клієнтами, які за допомогою одягу хочуть виглядати трішки вищими, а я їм в цьому допомагаю. Декілька ключових практичних порад від мене.

1. Правило співрозмірності я винесла як фундаментальне, адже його дотримання — це вже середина успіху. Одяг, аксесуари, взуття мають бути співрозмірними з пропорціями в тілі. До прикладу, у вас зріст 155, мініатюрні риси обличчя та невеликий розмір ноги, отже ми обираємо сумки, прикраси, взуття також дрібні, не масштабні. Це золоте правило стайлінгу. Сумка повинна бути на короткій ручці маленького чи середнього розміру, не шопер. Навіть ваш ремінь, пряжка на ньому, об’єм прикрас повинні бути невеликими. Це ж саме стосується вибору взуття: віддавайте перевагу плоскій підошві, невисокому підбору. Повірте моїй експертизі, взуття на масивній підошві не додасть вам зросту, а тільки зробить силует не гармонійним.

@adelebeckernyc

@adelebeckernyc

2. Правильна посадка по фігурі. Краще відкласти в сторону мішкуваті речі та взяти до уваги вироби з правильною та чіткою посадкою по фігурі. Такий спосіб підкреслить силует і зробить образи максимально вашими. У такому одязі ви будете почувати себе комфортно і впевнено. Я маю на увазі, що варто обирати не обтислі речі, а елементи з легким напівприляганням та окресленням хоча б основних частин тіла: шиї, ключиць, щиколоток, талії.

@chrisellelim

@chrisellelim

3. Більше вертикальних ліній в одязі. Це справді легко реалізувати, якщо почати звертати увагу на кишені, декоративні деталі, принт, фасон одягу та шви. У кожній щойно перерахованій деталі ховаються лінії. Погляд навколишніх спершу падає на горизонтальні лінії, а тоді на вертикальні. Горизонталі будуть робити ту чи іншу зону візуально більшою, тому вертикалі — наше все. Замість горизонтальних смужок в улюбленому джемпері, замінюємо на вертикальні, уникаємо великої кількості накладних кишень та обираємо штани зі стрілкою.

@cherifaakili

@cherifaakili

4. Монохромні рішення — також основа основ. Намагаємося не ділити фігуру на два чи три блоки. Уявіть і порівняйте: рожевий джемпер, сірі штани та шоколадне взуття чи шоколадний топ, бежеві штани, взуття та верхній одяг також в цій колірній гамі. У другому варіанті відразу відчувається легкість, гармонія та ефект видовження.

@blancamiro

@blancamiro

5. Структурованість. Гострий носик у взутті, сумка, яка добре тримає форму, пальто з чіткою лінією плеча — такі непомітні для ока деталі, але саме вони задають тон вашому вигляду, гардеробу та образам.

@vanessahong

@vanessahong

Будь-який зріст чудовий! Питання тільки в тому, чи вмієте ви з ним працювати та які рішення використовуєте. Впевнена, що почавши застосовувати ці п‘ять правил, ви надасте своєму гардеробу нового змісту, і ваше відображення в дзеркалі тішитиме вас щодня!


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали