Романтичні силуети й пастельні відтінки в новій колекції Andre Tan «Дотики»

Весняна капсула

Український дизайнер Андре Тан представив нову колекцію «Дотики», що стала втіленням вишуканого мінімалізму з елементами етно та вкрапленнями фірмових яскравих принтів. Андре не зраджує собі та продовжує працювати із темою жіночності, яка для нього завжди залишається на першому місці. Окрім естетичного задоволення шанувальників бренду, дизайнер також опікується зручністю та функціональністю одягу, і «Дотики» в цьому плані не стали виключенням. Нова колекція якнайкраще допомагає жінці проявити себе, висловити будь-який свій настрій та бути доречною в найрізноманітніших умовах та дрескодах.



«Сьогодні багато українських жінок, на жаль, не мають можливості відчути обійми свого чоловіка. А обійми дітей — це річ, яка навіть у найтемніші часи нагадує, задля чого ми живемо та боремось. Власне, тому я вирішив назвати колекцію «Дотики». Звісно, вона не зможе замінити обійми найулюбленіших людей. Проте, цей одяг був створений з любов’ю та відшитий в Україні, аби нагадати про найцінніше для кожної жінки та підтримати її в очікуванні нашої перемоги. А ще додати наснаги робити щоденні справи та залишатись красивою за будь-яких обставин» — саме так Андре Тан розкриває тему нової колекції.


До своїх дизайнерських рішень цього разу дизайнер додав і дещо неочікуване — гусака. Гусак — одна з повноправних моделей колекції та водночас відіграє дуже символічну роль, допомагаючи підкреслити важливість сімейних цінностей.

За словами Андре Тана, гусак для нього — це своєрідний символ стародавньої української домівки та затишку.

«Я дуже люблю повертатись спогадами у своє дитинство: літні канікули у бабусі, відчуття чогось сталого, незмінного, сімейний затишок, рідна земля, тепла домівка та смачна їжа. Дитинство — це період, коли ти дивишся на світ великими очима, де все дивує. Власне, тому ми вирішили задіяти гусака — в такий спосіб мені хотілося передати ці відчуття з дитинства. Саме ними я керувався при створенні колекції», — розповідає дизайнер.



Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали