«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

КОРОЛЕВСКИЙ СТИЛЬ: 20 ВЕЩЕЙ КАК У МЕГАН МАРКЛ...

«Я ЛЮБЛЮ ОБНИМАТЬСЯ. ЕСЛИ БЫ Я БЫЛА ОСЬМИНОГОМ, Я...

Редакція тестує: 3 образи з новими кросівками NMD_R1 від Adidas

Шеф-редактор elle.ua Ольга Дячук на собі перевірила футуристичну модель NMD_R1 

Фото: Оксана Майжара

Про те, що вибір NMD_R1 була правильним рішенням, я зрозуміла на танцполі одного з київських клубів. Уявіть, танцюю я така в своїх нових кросівках, навколо подружки і клуби диму, субота, уже за дванадцяту ночі. І тут хлопець, котрий ще хвилину тому намагався вразити нашу компанію танцями, присідає, аби зашнурувати своє взуття. Помічає мої NMD_R1, забуває про всіх дівчат в клубі і просто посеред танцполу з палаючими очима починає розпитувати мене, чи це «та сама» модель, де я її брала і по чому. Тоді я зрозуміла, що є і такі фріки – улюблені кросівки впізнають навіть в диму і посеред ночі.

Я завжди обирала кросівки суто за зовнішніми даними: колір, форма, додатковий декор – для мене важливі ці речі, а не крутість підошви, амортизація чи нанотехнологіії. Одним словом, мені потрібні модні кросівки, інше мене не цікавить. Модель NMD_R1 від Adidas я обрала саме так: прийшла, побачила, захотіла, взяла. Вже вдома я стала гуглити інформацію про них і дізналась, наприклад, що підошва NMD_R1 оснащена технологією adidas Boost, в котрій надуті гранули EVA стискаються і тим самим гарантують нереальну амортизацію. Цю саму амортизацію я відчула під час першого ж виходу в люди в нових кросівках – повірте на слово, зручнішого взуття не знайти.

Усі технічні характеристики ви знайдете на сайті бренду, скажу лише, що NMD_R1 — це частина лінійки adidas Originals. Незважаючи на гранули в підошві та інші «навороти», ця модель створена не для спорту, а для повсякденного носіння. А я б сказала, що вони створені точно для street style fashion.

В офіс/на співбесіду/на робочу зустріч

Я неспроста обрала кросівки відтінку Talc S16 / Off White, вони виглядають а) нарядно, б) стильно, в) підійде до образу в будь-яких кольорах. Ідеальними для робочого процесу я вважаю скандинавські бренди, тому в даному випадку я поєднала свої кремові NMD_R1з широкими брюками COS та чорним лонгслівом & Other Stories. Хоча дана модель adidas Originals органічно виглядатиме і з укороченими класичними брюками, skinny чи кюлотами.

На побачення/зустріч з подругами

Вибір між «бути жіночною» і «комфортно себе почувати» завжди актуальний, а особливо для побачень. Раніше я думала, що моя червона спідниця з запахом від Asos підходить лише для взуття на підборах. Але кому потрібні ті незручні підбори, якщо NMD_R1 настільки органічно вписуються в романтичний образ?

На прем’єру нової колекції чи фільму/вечірку

У мене є чорна сукня міді-довжини від & Other Stories, я називаю її «выдернуть шнур, выдавить стекло» (тобто для екстрених випадків, коли просто нічого одягнути). Тепер у мене з’явилось взуття з тим же статусом – бежеві NMD_R1, здається, підходять для будь-яких подій.