Подих вишуканої простоти в колекції Proenza Schouler FW24

Старт Тижня моди в Нью-Йорку

Минулого тижня офіційно стартував Тиждень моди у Нью-Йорку — одна з найголовніших модних подій сезону. Чимало брендів уже встигли представити свої осінньо-зимові колекції, проте наші погляди цих вихідних були звернені саме до показу Proenza Schouler. Тоді, коли безліч дизайнерів намагаються представити якомога яскравіші та екстравагантніші образи, Джек Маккалоу та Лазаро Ернандес привнесли свіжість і вишукану простоту до сезону осінь-зима — 2024/25. 

Креативні директори бренду зробили акцент на класичних образах із колірною палітрою чорних, білих, сірих і ніжно-жовтих відтінків. Переважно нову лінійку наповнювали брючні костюми прямого крою, пальта з капюшонами й широкими горловинами, шкіряні куртки, темні джинси із висвітленими деталями та спідниці міді з елементами бахроми. Однак серед цього розмаїття базових образів знайшлося місце й для сміливих експериментів, зокрема прозорих тканин, з яких були створені блузи та сукні та в яких дефілювали моделі без спідньої білизни. Акцентними деталями колекції постали червоні тони, які ми побачили здебільшого на аксесуарах, взутті й сукні, та металік-ефект. 

Чіткі лінії, елегантні силуети та витончена робота з тканинами, текстурами й кольорами змусили нас звернути всю свою увагу на лінійку, яка говорить, що одяг повинен доповнювати свого власника, а не навпаки.


Реклама

Популярні матеріали

Данина священному процесу випікання хліба в колекції Bevza FW...


Як управляти стресом: емоційні та фізичні способи


5 біографічних фільмів про відомих музикантів


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

5 фільмів про сильних жінок

Популярні матеріали