ДОМАГАННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ:РЕАЛЬНІ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КАК ОДЕТЬСЯ НА ДНЕВНУЮ ВЕЧЕРИНКУ ИЛИ ФЕСТИВАЛЬ...

КОРОЧЕ ГОВОРЯ: 10 САМЫХ МОДНЫХ ТОПОВ ВЕСНЫ-ЛЕТА...

5 ДОСТОВІРНИХ КНИГ ПРО БРИТАНСЬКУ КОРОЛІВСЬКУ...

Подарунок до Дня матері, який запам’ятається назавжди

Зворушливі моменти

Якщо кохання обертає цей світ, то любов матері мотивує сонце світити. І День матері, який цього року припадає на 9 травня, покликаний про це нагадати.

Материнська любов безцінна. Мама завжди поруч, навіть якщо фізично це не так. Вона — надійна опора, безмежне джерело натхнення та мотивації. Вона — найближча людина, яка у скрутну хвилину підтримає, а у радісну — потішиться більше, ніж ми самі.

Неможливо висловити словами такі глибокі почуття, як любов до мами, але іноді дрібниці — це все, що потрібно для прояву вдячності. І День матері — чудова для цього нагода.

Якщо говорити про подарунок, то у даному випадку більш вдалого варіанту, ніж ювелірні вироби не знайти. Мультиварка, хлібопічка, тостер, міксер, вовняний плед або домашні капці — все це, звісно, порадує маму. Проте ювелірна прикраса — це подарунок-пам`ять. 

Тому, якщо у вас немає wish-листа від мами, можна зупинитися саме на цьому варіанті. До того ж вибрати подарунок, звузивши параметри пошуку до запиту «ювелірні вироби», стане значно простіше.

5 причин, чому ювелірні вироби — гарний подарунок на День матері:

1. ПАМ`ЯТНА ЗГАДКА

Такий подарунок радує при врученні і запам`ятовується надовго. Він завжди буде нагадувати про вашу любов і навіювати спогади про цей момент.

2. ПОДАРУНОК ВІД СЕРЦЯ

Дорогоцінні метали асоціюються з чимось вічним. Саме тому ювелірні вироби у якості подарунку покликані підкреслити значимість того, кому вони адресовані.

3. ДОВГОВІЧНІСТЬ

Якщо й обирати прикрасу, то варто зупинятися на якісному зразку. Така служите довгі роки і навіть може перейти у статус сімейної реліквії. 

4. УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Звичайно, мода на ювелірні вироби існує, проте вибір можна зупинити на чомусь більш класичному або звернутися до асортименту культового ювелірного бренда. Якщо ж ви добре обізнані у маминому стилі, можна знайти і щось більш унікальне.

5. ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Вибір прикрас сьогодні превеликий. Але важливо те, яку річ ви обрали саме для своєї мами, бо вона одна з мільйону.

Вибрати прикрасу для найріднішої людини не складно, адже ви знаєте її все життя. Єдине, що потрібно враховувати, — це вік, стиль одягу та розмір виробу, якщо мова йде про перстень.

Чудовим варіантом є нова колекція Pandora, присвячена Дню матері. ЇЇ сновний меседж звучить так: «Дякую, що ти завжди поруч, Мамо». Колекція уособлює у собі материнство, втілене у ювелірних виробах.

Тут легко знайти той самий особливий подарунок, який надовго залишиться у пам’яті. Колекція настільки різноманітна, що підібрати презент можна для будь-якої мами. І не важливо, любить вона класичні прикраси або у захваті від перегляду мультфільмів Disney і готова транслювати це у своєму образі.

У колекції велика кількість гравіювань, майстерне застосування нових технік, елементи ручної роботи, глибокий символізм та незмінно висока якість кожного виробу. 

До Дня матері бренд також зняв атмосферний ролик про материнську любов і підтримку.

Наше життя складається з миттєвостей. День матері — саме та мить, щоб сказати мамі «Я тебе люблю» та подарувати тендітно загорнену прикрасу. І цей момент точно запам’ятається!

 

Реклама

Домагання у громадських місцях:реальні історіі, які навчають

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ СПРАВЖНІМ РЕЖИСЕРОМ! ЧАСТИНА 2

Короче говоря: 10 самых модных топов весны-лета 2021 на все случаи жизни

Как этим летом носить широкие льняные брюки

10 неймовірних книг, які варто шукати на Книжковому арсеналі

6 нестыдных вопросов про натуральную и органическую косметику