Парад вишуканості: колекція Chanel от кутюр весна-літо 2023

Краса у кожній деталі

 

Місцем для натхнення нової колекції Chanel откутюр весна-літо 2023 стала квартира засновниці бренду та модельєрки Габріель Шанель, яка розташована на вулиці Камбон, 31, в Парижі. Креативна директорка французького модного дому Віржіні Віар захопилася декором інтер’єру квартири Габріель Шанель, який представлений скульптурами, картинами та елементами у вигляді різноманітних тварин. Саме тваринний світ і став лейтмотивом для багатьох образів у колекції. На твідових костюмах можна побачити вишитих кошенят, кроликів, собак, ластівок, які поєднуються з зображеннями оленят чи камелій.

У костюмах Chanel простежуються коди жіночої парадної уніформи. Циліндр, краватка-метелик, білі рукавички, шнуровані чоботи, атласна накидка, плісирована спідниця, двобортні жакети, сорочка-смокінг, паєтки, короткі шорти — колекція майорить речами, що нагадують про видовища та урочисті заходи.

Не обійшлось і без мрійливих легких та вишуканих суконь і комбінезонів, воланів, драпірування, тонких ремінців та мережива.

І як у кожній прекрасній історії, колекцію від кутюр з її казковим парадом завершила наречена у сукні з вишивкою у вигляді ластівок.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали