ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

БОРЕМОСЯ ІЗ ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ: ЯК...

АЛИСА МИЛАНО ШОКИРОВАЛА ПОСЛЕДСТВИЯМИ...

«С АДАМОМ ЛЕВИНОМ И БЕХАТИ Я ПОЗНАКОМИЛАСЬ НА...

«ТЫ БЕЗУСЛОВНО ЛУЧШАЯ. САМОЕ ЛУЧШЕЕ ИЗ ТОГО, ЧТО...

Місця сили: сукні Poustovit на тлі знакових для дизайнерки будинків та вулиць Києва

Екскурсія столицею очима Лілії Пустовіт

Рейтинг статьи / 0
3 5 4

Український бренд Poustovit представив зйомку «Вулиці-дома», присвячену Києву. Серія фотографій cтала прогулянкою пам`ятними для дизайнерки Лілії Пустовіт місцями столиці. Усі будинки та вулиці, які були зняті у цій серії, — не випадкові, вони розповідають історію Лілії та бренду Poustovit.

Poustovit

На фото зображені сукні на фоні Ботанічного саду, яким Лілія любила прогулюватися дорогою до роботи, центр моди Екста, де була пошита перша колекція дизайнерки, Алея на вулиці Антоновича, де відбулося знайомство з майбутнім чоловіком, Інститут КНУТД, в якому навчалася Лілія.

«Я ніколи не забуду, як ми з татом сиділи й очікували списки тих, хто вступив і навіть все навчання запам’яталось не так, як ті години хвилювання. Тоді я знала, що хотіла стати дизайнером або редактором журналу Vogue, так як я непогано писала. (Хоча про український Vogue тоді годі і мріяти було)», — згадує студентські роки дизайнерка.

1997 року у будинку актора своїм дебютним показом у рамках першого сезону UFW Лілія розпочала нову сторінку в історії української моди.

«Я тільки повернулася з Парижу, сповнена натхненням та рішучістю змінювати вулиці Києва та вносити нові тенденції. На мій перший показ зібралася вся київська тусовка, це був ковток свіжого повітря — вперше в Україні діджей міксував треки саме під показ, на подіумі дефілювали непрофесійні моделі, а сама колекція вирізнялася своєю монохромністю і розслаблабленістю.  Можна сказати, що тоді ми створювали нову естетику», — переконана Лілія Пустовіт.

 

Фото: Яша Жилін 

Продюсер : Римма Марейченко 

Стиліст : Дарина Серафімович 

Головні б'юті-тренди цього літа

Боремося із передчасним старінням шкіри: як правильно захищатися від сонця?

Срочно в гардероб: Ирина Шейк в брючном костюме украинского бренда Poustovit

«С Адамом Левином и Бехати я познакомилась на ивенте от Yves Saint Laurent, спустя время он написал мне: "Давай бить тату"», — украинка Александра Масюк

Фарфоровая кукла и грузинские пардаги: гид по особенным предметам барахолки «Кураж»

Чем полезно миндальное молоко и как его приготовить дома