Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Молоді випускники Open Fashion Studio представили свої колекції у рамках Ukrainian Fashion Week

Запам’ятайте ці імена!

На цих молодих українських дизайнерів варто звернути увагу в новому сезоні.

Lakedaimon (колекція Noradrenaline)

Олександр Поляков показав брутальність та жіночність у колекції Noradrenaline від бренду Lakedaimon. Велика кількість захисної та збройової екіпіровки формує образ небезпечної жінки-воїна. А використання пластикових та металевих елементів (омаж дизайнерам-модерністам 60-х) у комбінації з глянцевими та матовими текстурами створює враження футуристичності та навіть інопланетності.

qollage (колекція Frankie)

Показ концептуальної дизайнерки Ксенії Руднєвої та її бренду qollage відбувся напередодні її 15-річчя. Колекція Frankie — добра версія Франкенштейна, пошита з позитивних реакцій на цей світ та особистого досвіду. Наслідуючи цю концепцію, Ксенія створює речі зі шматочків різних матеріалів та фактур. Радісний настрій передають яскраві кольори на фоні класичного чорного та бежевого. Всі образи доповнює шнурування, яке, за задумом дизайнерки, символізує процес формування особистості.

Iconika

Український бренд Iconika обіграв багатогранність, а точніше — багатоликість. Дизайнерка Олена Копаленко здивувала нестандартним рішенням при створенні класичного костюма-двійки. Бренд підкреслює тенденції сучасного світу жінок, у якому вони прагнуть бути рівноправними і при цьому не втрачати своєї жіночності. Офісна елегантність поєднується з химерністю вечірнього образу, а концептуальні брошки у вигляді облич вказують на безмежну кількість ролей, які кожна сучасна жінка грає у повсякденному житті.

Rai Rai Ua (колекція The sea)

В основу своєї мініколекції Іра Фірсова заклала ідею про циклічність часу. Час — це мить і водночас — вічність. Об’ємні елементи створені із сучасного та легкого матеріалу, що тримає форму. А синій вельвет, навпаки, перш ніж вилитися у таку форму, почекав десяток років. Морська тема пронизує колекцію. Поки ми перебуваємо в умовах обмеженого пересування, дизайнер виходить за рамки і в такий спосіб висловлює динаміку хвиль, за якими ми всі неймовірно скучили.

Serotoninn (колекція Flower Riot)

Заснований у 2018 році молодою дизайнеркою Оленою Степаненко, бренд Serotoninn у колекції Flower Riot розкриває, на перший погляд, протилежні явища. З одного боку, сукні вікторіанської епохи — ніби з театральної костюмерної. З іншого — грубі черевики, порвані панчохи, розпатлане волосся та майже агресивний макіяж. Поєднання яскравих фарб та фактур, пишні рукави, корсетний силует, складки та відкрита спина підкреслюють жіночність, а гранж-елементи роблять образи зухвалими та характерними. Все в цій колекції кричить: жінка не зобов’язана обирати — бути їй леді чи бунтаркою, принцесою чи воїном. Обидва полюси існують у ній одночасно. Впізнавати і приймати їх у собі — шлях до істинної свободи.

Cubabuba

Дизайнерка бренду Cubabuba Юлія Сидорова надихалася творчістю Сальвадора Далі. У її fashion-образах є підсвічування, асиметрія, поєднання різних фактур тканин і трохи сексуальності. Синергія цих чинників створює певне відчуття сюрреалізму. У мистецтва та моди спільна мета — збагатити та поглибити розуміння світу, що нас оточує. Але бренд Cubabuba — це також про зручність та комфорт у будь-якій ситуації.

Zajceva

Колекція Future is now від бренду Zajceva демонструє майбутнє, що стрімко насувається, в якому віртуальність і технології замінюють соціалізацію. Новий всесвіт, у якому фізичний світ існує лише для підтримки життя у віртуальній реальності. Футуризм, на думку дизайнерки бренду Тіни Зайцевої, — це, насамперед, стиль та технологічність. Головне посилання нової колекції поєднує в собі суб’єктивний ідеалізм, у якому реальність стає суб’єктом власної свідомості, а також технологічні можливості, які підтримуватимуть та об’єднуватимуть ваші гаджети завдяки окулярам віртуальної реальності.

Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали